آخرین داستان »در روسیه نمایش نمی شود»

دسته بندی

اشتراک گذاری

آخرین داستان در روسیه نمایش نمی شود
نمایش برنامه خردسالان سینمایی «آخرین داستان» ساخته اشکان رهگذر در روسیه که پیش‌ از این قرار بود از اوایل سال جاری در سینماهای این مملکت آغاز شود پیرو تعطیلی سینماها به دلیل تقابل با کرونا کنسل شد و پخش این برنامه کودک در سرویس‌های ویدیویی آنلاین کشورهای جداگانه مشترک‌المنافع ( CIS ) از اوایل اردیبهشت ماه آغاز می شود .

برنامه کودک سینمایی «آخرین داستان» پیرو نمایش جهانی‌اش در ۳۲ مملکت همچون ایالات متحده , اسپانیا , سوئد , یونان نروژ و . . . قرار بود از مورخ ۲۶ مارس ۲۰۲۰ برابر با ۷ فروددین ماه ۱۳۹۹ در سینماهای میهن روسیه نمایش شود که به دلیل تعطیلی سینماهای این مرزو بوم به خاطر تقابل با کرونا کنسل شد .

کمپانی پخش فیلم Aurora Trade پیرو کنسل نمایش این برنامه کودکان در روسیه , پخش ورژن آنلاین «آخرین داستان» را در سرویس‌های او وی دی ( VOD ) کشورهای غیر وابسته مشترک‌المنافع ( CIS ) از مورخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۰ برابر با ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ آغاز مینماید .

همینطور این برنامه کودک سینمایی هم‌اکنون در پلتفرم‌های او وی دی Filimin وابسته به مرزوبوم اسپانیا و CinesQuare مقدونیه که کشورهای اروپای شرقی بلغارستان , رومانی , صربستان , مونته‌نگرو , بوسنی و هرزگوین , کرواسی , اسلوونی , کوزوو , آلبانی , یونان , قبرس و ترکیه را پوشش میدهد , در اکنون پخش است .

«آخرین داستان» او‌لین برنامه کودکان بلند سینمایی تولیدشده در استودیو هورخش است که تا به امروز پیروز به اخذ ۱۲ جایزه ملی و بین‌المللی شده‌است . همینطور این برنامه کودکان به‌عنوان نماینده سینمای کشور‌ایران در فهرست نخستین اسکار ۲۰۲۰ قرار داشت .

کمپانی ۷ sky entertainment در کنار استودیو هورخش پخش جهانی کارتون سینمایی «آخرین داستان» را بر عهده دارااست .

درپی تقابل با کرونا فعالیت‌های تولیدی استودیو کارتن هورخش با دورکاری حداکثر هنرمندان این استودیو ادامه دارااست .

اشتراک گذاری