آل پاچینو و رابرت دنیرو باردیگر همبازی می شوند

دسته بندی

اشتراک گذاری

رابرت دنیرو و آل پاچینو به فیلم لیدی گاگا افزوده شدند

به‌تازگی حضور بازیگران بیشتری چون آل پاچینو در فیلم گوچی به کارگردانی ریدلی اسکات و با بازی لیدی گاگا تایید شده که در میان آن‌ها شاهد نام‌های بزرگ و شناخته شده‌ای هستیم .

, فیلم Gucci ( گوچی ) قرار است پروژه بعدی ریدلی اسکات , کارگردان اثراتی زیرا فیلم Alien ( بیگانه ) و فیلم Gladiator ( گلادیاتور ) , باشد که به‌‌تازگی بازیگران و ستارگان متعددی به این فیلم مورد توقع بیشتر شده‌اند . طبق خبری که ددلاین منتشر کرده , این فیلم قرار است روایت به قتل رسیدن مائوریزیو گوچی را نمایش دهد و رابرت دنیرو , آل پاچینو , آدام درایور , جرد لتو , جک هیوستون و ریو کارنی , از جمله بازیگرانی هستند که به فیلم نو اسکات بیش تر شده‌اند , ولی اطلاعاتی از نقش این بازیگران دردست نیست . پیش از این حضور لیدی گاگا , هنرپیشه نامزد اخذ جایزه اسکار برای بازی در فیلم A Star is Born ( ستاره ای متولد شده‌است ) , در فیلم گوچی تایید شده بود که قرار است نقش پاتریزیا رجیانی را در‌این فیلم بازی نماید .

رابرت دنیرو , آل پاچینو , آدام درایور و جرد لتو

آل پاچینو

پاتریزیا رجیانی در سال ۱۹۹۵ در دادگاه برای استخدام و فرمان قتل همسر سابقش محکوم شد . فیلم Gucci قرار است قصه خانواده گوچی و اتفاقاتی که در پشت پرده جریان داشت , را نمایش دهد . اسکات اکنون وظیفه کارگردانی فیلم The Last Duel ( نهایی دوئل ) را بر عهده داراست که پروسه فیلم‌برداری و تولید آن به جهت شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا متوقف است و گفته میگردد که از هفته روان , ایجاد این فیلم مورد توقع که اکران آن تا سال آتی عقب افتاده , از رمز گرفته خواهد شد . این در حالی است که آدام درایور در فیلم The Last Duel با اسکات در حالا همکاری است و فیلم گوچی دومین همکاری مشترک آن‌ها خواهد بود .

همینطور دنیرو و پاچینو سال قبلی در فیلم The Irishman ( مرد ایرلندی ) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی با یکدیگر هم‌بازی بودند و اکنون قرار است در فیلم نو اسکات مجدد با یکدیگر هم‌بازی شوند . به این ترتیب به‌نظر می رسد که هنوز راه زیادی تا شروع تولید فیلم Gucci مانده باشد و این فیلم که هنوز اسم رسمی آن اعلام نشده , هنوز دارنده تاریخ اکرانی هم نیست . همچنین روبرتو بنتیونیا وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم گوچی براساس رمانی به‌نام The House of Gucci : A Sensational Story of Murder , Madness , Glamour , and Greed اثر سارا فوردن را بر عهده دارد .

اشتراک گذاری