امریکایی ها می ترسند به تئاتر بروند

دسته بندی

اشتراک گذاری

این نظرسنجی با همیاری نیویورک تایمز و موسسه تحقیقاتی سیه‌نا دانش کده در مسافت وقتی ۱۷ تا ۲۱ ماه می و برای اندازه‌گیری میزان رغبت مردمان نیویورک برای رفتن به سالن‌های نمایش زنده برادوی انجام گرفته و حاصل نتایج حاکی از آن است که اعضا نسبت به حضور در سالن‌های اجرای بازی زنده در ماه سپتامبر تمایلی ندارند و تماشای بازی زنده را در آخرها سال میلادی ترجیح می دهند .

مهمترین نگرانی اعضا در‌این نظرسنجی , عدم رعایت قانون ها بهداشتی زیرا استعمال از ماسک و مسافت اجتماعی از طرف بعضی تماشاگران بازی زنده برادوی اعلام شده‌است .

اکثری از تهیه‌کنندگان بزرگ بازی زنده در ایالات متحده , قید نمایش نمایش زنده در پاییز را زده‌اند و به سال آتی میلادی دیده دوخته‌اند , تصمیمی که مبنی بر نظرسنجی نیویورک تایمز منطقی به لحاظ میرسد .

مدیران ارشد نمایش زنده برادوی اعلام کرده‌اند سالن‌های نمایش خویش را دستکم تا روز مستخدم ( ۷ سپتامبر ; ۱۷ شهریور ) کماکان تعطیل نگه خواهند داشت و بخش اعظمی هم معتقدند ژانویه ۲۰۲۱ نزدیک‌ترین زمان برای از سرگیری عمل دوباره نمایش زنده برادوی است .

نمایش زنده یکی‌از دشوارترین صنعت های برای بازگشایی است به دلیل آن که نمایش‌هایی که در برادوی به روی صحنه میروند به طور معمول آکنده از تماشگران بویژه اشخاص سالمند و گردشگران است .

نمایش زنده برادوی به نمایش‌هایی گفته می گردد که در یکی‌از ۴۰ تالار بازی زنده حرفه‌ای با ۵۰۰ صندلی یا این که بیشتر ناحیه تئاتری خیابان برادوی در منهتن نیویورک اجرا میگردد و در کنار نمایش زنده «وست اِند» لندن از مهم ترین مرکز ها اجرای نمایش زنده در عالم به حساب میآید .

اشتراک گذاری