انیمه Dragon ’ s Dogma نتفلیکس

دسته بندی

اشتراک گذاری

نتفلیکس تاریخ انتشار انیمه Dragon ’ s Dogma را مشخص کرد

نتفلیکس به طور رسمی بیان کرد  که انیمه Dragon ‘ s Dogma قرار است در شهریور همین سال از این سرویس استریم  به طور جهانی منتشر  می شود .
بازی که از روی همین انیمیشن ساخته شده است در سال ۲۰۱۲ برای پلی ‌استیشن 3 و ایکس ‌باکس 360 منتشر شد و بعد از آن , کپکام نسخه بهبود یافته این بازی نقش آفرینی را به عنوان Dragon ‘ s Dogma : Dark Arisen برای پلی ‌استیشن 4 , ایکس ‌باکس وان , پی سی و نینتندو دکمه را منتشر کرد . بعداز آن در اسفند ۹۷ بود که ساخت یک انیمه براساس این بازی برای نتفلیکس تایید شد . هم اکنون در جدیدترین خبرها سینما و تلویزیون , این انیمه سریالی قرار است به‌زودی از شبکه نت فلیکس منتشر شود . Netflix تایید کرد که انیمه دراگون قرار است در تاریخ ۱۷ سپتامبر امسال ( ۲۷ شهریور ) از این سرویس استریم منتشر شود .

انیمه Dragon ' s Dogma

نتفلیکس همینطور او‌لین پوستر و تصاویر رسمی این انیمه زیبا که سریال است  را هم منتشر کرده که براساس اطلاعات پخش شده , صرفا آریسن می‌تواند با اژدها مواجه شود و آن را شکست دهد . باتوجه‌به تصاویر منتشر شده , به‌نظر می‌رسد که برای طراحی و ساخت این انیمه , از ترکیبی از انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی استفاده شده شده‌است .

این انیمه ی سریالی زیبا بوسیله استودیو انیمیشن‌سازی Sublimation ساخته میگردد که قبلا سابقه ساخت انیمه Walking Meat را در کارنامه خود داشته‌اند . هنوز حضور هیچ بازیگر و صداپیشه‌ای در انیمه Dragon ‘ s Dogma تایید نشده که اکنون این انیمه قرار است به‌جای یک اثر بلند , یک سریال انیمه‌ای باشد . پ اولین بازی نیست که یک سریال انیمه‌ای براساس آن ساخت و از نتفلیکس منتشر شده شده است . نتفلیکس قبلا سه فصل از سریال Castlevania ( کسلوانیا ) را ایجاد و منتشر کرده بود که این انیمه محبوب و تحسین شده برای فصل چهارم هم تمدید شده‌است .

اشتراک گذاری