ساخت سری جدید انیمیشن Tiny Toon Adventures

دسته بندی

اشتراک گذاری

شبکه HBO Max به تازگی خبر از تولید سری تازه انیمیشن Tiny Toon Adventures با تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ داده است. این شبکه دستور تولید و ساخت 2 فصل از این انیمیشن را صادر کرده است.

بازگشت انیمیشن Pinky and The Brain

بعد از برگشت و ساخت انیمیشن Animaniacs و انیمیشن Pinky and The Brain،الان شاهد برگشت دیگر انیمیشن مشهور و محبوب به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ هستیم.

در تازه ترین خبرهای سینما و تلویزیون، قرار است تا انیمیشن Tiny Toon Adventures با همکاری شبکه HBO Max و کارتون نتورک بازسازی و تولید شود. با این شیوه شاهد بازگشت انیمیشن های معروف به دنیای تلویزیون هستیم.

قرار است تا تازه ترین سری این انیمیشن سریالی Tiny Toon Looniversity اسم داشته باشد. همچنین بر اساس گفته ها، شاهد برگشت شخصیت‌های محبوب و معروفی چون بابز، باستر و بقیه دوستان و شخصیت‌های این انیمیشن برای ساخت یک ماجراجویی تازه باشیم.

 

عکس یکی از صحنه های انیمیشن Tiny Toon Adventures

مراحل ساخت Pinky and The Brain

تا به امروز اطلاعات بیشتری از نحوه و مراحل تولید این سریال انیمیشنی در دسترس نمی باشد. ما صرفاً می‌دانیم که دستور تولید دو فصل اول این انیمیشن از حالا صادر شده و قرار بر این است تا از شبکه HBO Max و Cartoon Network منتشر شود. در ادامه موفقیت های مجموعه Looney Tunes، قرار بود تا انیمیشن Tiny Toon Adventures با هدف جلب رضایت نسل تازه در دهه ۹۰ تولید و در سال‌های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۲ منتشر شد.

در واقع این شخصیت‌ها برای این آموزش می دیدند تا به شخصیت‌های محبوب و مشهور سری بعدی Looney Tunes تبدیل بشوند تا مردم آن‌ها را دوست داشته باشند.

همان طور که می دانید سریال Tiny Toon Adventures به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد و نظرات بینندگان و منتقدان را به خودش جلب کرد. اما ما بعد از پایان پخش و تولید این انیمیشن، به هیچ عنوان شاهد بازگشت این مجموعه نبوده ایم. همچنین، قرار است تا استیون اسپیلبرگ تحت عنوان تهیه‌کننده در انیمیشن Tiny Toon Looniversity بازگردد.

انتظار داریم تا در سال ۲۰۲۱ پخش این انیمیشن آغاز شود. وظیفه تولید این انیمیشن به بخش تلویزیونی امبلین می باشد.

اشتراک گذاری