اکران فیلم های Godzilla vs Kong و The Matrix 4 به عقب افتاد

دسته بندی

اشتراک گذاری

اکران فیلم های Godzilla vs Kong و The Matrix 4 به عقب افتاد

سرانجام کمپانی برادران وارنر از عقب افتادن نمایش چند فیلم دیگر از جمله فیلم Godzilla vs Kong تا سال ۲۰۲۱ و فیلم The Matrix 4 تا سال ۲۰۲۲ خبر داده است .

کمپانی برادران وارنر به تازگی از عقب افتادن نمایش فیلم Tenet ( تنت ) تا دو هفته خبر داده که‌این فیلم قرار است اکنون در تاریخ ۳۱ ژوئیه امسال ( ۱۰ مرداد ) نمایش شود و مدت کوتاهی بعد نیز از عقب افتادن نمایش فیلم Wonder Woman 1984 ( زن شگفت انگیز 1984 ) تا تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ ( ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ) خبر بخشید . حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون , برادران وارنر نمایش فیلم‌های بیشتری را عقب انداخته است . در ابتدا اعلام شد که فیلم Godzilla vs Kong ( گودزیلا برعلیه کونگ ) دیگر قرار نیست در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ) نمایش شود و نمایش آن تا تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ ( ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ) عقب افتاده است که بنابراین شایعه منتشر شده به حقیقت پیوست . در این تاریخ پیش از این قرار بود فیلم The Matrix 4 ( ماتریکس 4 ) نمایش شود که نمایش این فیلم هم با تأخیر مواجه شده و قسمت چهارم فیلم ماتریکس اکنون قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود .

The Matrix

فیلم ماتریکس 4 با تعویق اکران خواهد شد

قسمت جدید فیلم The Matrix ( ماتریکس ) اکنون برای اکران در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۲ ( ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ) برنامه‌ریزی شده‌است . در حال حاضر فیلم‌برداری و تولید این فیلم اکشن بجهت شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا متوقف است که پیش‌بینی می‌گردد از ماه آینده فیلم‌برداری این فیلم از سر گرفته شود . فیلم The Witches ( جادوگران ) به‌کارگردانی رابرت زمکیس , که پیش از این تاریخ اکران خود را به دنباله فیلم Wonder Woman ( زن شگفت‌‌انگیز ) داده بود , اکنون از جدول نمایش فیلم‌های آینده برادران وارنر خارج شده و تاریخ نمایش جدیدی برای این فیلم مورد انتظار اعلام نشده است . همچنین فیلم Tom and Jerry ( تام و جری ) به‌جای نمایش در تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ ( ۳ دی ۱۳۹۹ ) , اکنون قرار است در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ ( ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ) اکران شود .

چه فیلم های دیگری با تاخیر اکران می شوند؟

فیلم های کمپانی برادران وارنر

پیش از این برادران وارنر تغییرات گسترده‌ای در برنامه نمایش فیلم‌های آینده خود ایجاد کرده بود که ظاهرا باتوجه‌به مشخص نبودن وضعیت تابستان امسال و تعطیلی تولید فیلم‌ها , باید منتظر تغییرات بیشتری باشیم . فیلم The Batman ( بتمن ) , یکی‌از همین آثار است که مدتی پیش نمایش آن به همین علت تا تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ ( ۹ مهر ۱۴۰۰ ) عقب افتاده بود و علاقه‌مندان به‌این آثار به‌خصوص هواداران فیلم Godzilla vs Kong و دنیای ماتریکس بایستی زمان بیشتری را برای انتشار آثار محبوب خویش صبر کنند .

اشتراک گذاری