ایثن هاک در فیلم تلفن سیاه

دسته بندی

اشتراک گذاری

ایثن هاک به لیست بازیگران اصلی فیلم تلفن سیاه اضافه شد

این فیلم به کارگردانی اسکات دریکسون ساخته می شود. بنابراین می توان گفت که فیلم تلفن سیاه، دومین همکاری دریکسون و ایثن هاک است. این فیلم همچنین نهمین همکاری جیسون بلام با هاک، تهیه کننده آثاری همچون فیلم The Purge و سریال The Good Lord Bird محسوب می شود، که سال گذشته از شبکه Showtime پخش می شد.

فیلم تلفن سیاه
فیلم تلفن سیاه

طبق گزارش Deadline، ایثن هاک دومین بازیگری است که برای فیلم تلفن سیاه The Black Phone انتخاب شده بوده. آنتونی دیویس، در کنار هاک به بازی در فیلم اقتباس شده از قصه کوتاه جو هیل بازی می کند. این قصه، جزوی از کتاب ارواح قرن بیستم (20th Century Ghosts) بوده، که موفق به دریافت جایزه شده است. از دیگر کارهای جو هیل که فیلم های اقتباسی آن ها ساخته شده، می توان به رمان پرطرفدار Horns اشاره کرد. به هر حال، به نظر می آید که داستان اصلی فیلم تلفن سیاه به از قصد مخفی نگه داشته شده و توضیح منتشر شده در مورد آن، ابهامات زیادی را در ذهن مخاطب به وجود می آورد.

فیلم تلفن سیاه
فیلم تلفن سیاه

 

فیلم Sinister در سال 2012 به نمایش گذاشته شد و خیلی سریع دریکسون را به چهره ای برجسته تر از قبل تبدیل کرد. این فیلم، یک کلاسیک ترسناک امروزی است که از لحاظ فنی و طبق مطالعات علمی، وحشتناک ترین فیلم دوران است. پس از آن، دریکسون بار دیگر استعداد خود را در کارگردانی به رخ اهالی سینما کشید و Doctor Strange را به دنیای سینمایی مارول معرفی کرد.

ایثن هاک در حال حاضر مشغول پروژه های The Northman (به کارگردانی رابرت ایگر) و همچنین سریال جدید اقتباس شده از کامیک های مارول، یعنی Moon Knight  یا شوالیه شب بوده که جزو سریال های انحصاری دیزنی پلاس به حساب می آید. بد نیست بدانید که ایثن هاک دوست داشتنی قرار است در نقش منفی و شرور سریال Moon Knight ظاهر شود. طبق گزارش های مختلف، فیلم برداری The Black Phone در ماه فوریه و در کارولینای شمالی آغاز خواهد شد.

فیلم تلفن سیاه
فیلم تلفن سیاه

اشتراک گذاری