باب اسفنجی جدید از CBS پخش می شود

دسته بندی

اشتراک گذاری

انیمیشن جدید باب اسفنجی ازCBS پخش می شود

ظاهرا شبکه CBS All Access قرار است به خانه جدید مجموعه باب اسفنجی تبدیل شود و اکنون پخش سریال جدید آن نیز به‌این سرویس استریم انتقال داده شده‌است .

سریال Kamp Koral ( کمپ کورال ) درواقع انیمیشن سریالی و اسپین‌آف نو مجموعه باب اسفنجی است که برای نشر در تابستان امسال از شبکه نیکلودئون در نظر گرفته شده بود . حالا در تازه‌ترین خبر ها سینما و تلویزیون , انیمیشن تازه SpongeBob هم قرار است راهی سرویس استریم CBS All Access شود . طبق خبری که ددلاین منتشر کرده , سریال انیمیشنی CG نو باب اسفنجی دیگر قرار نیست از شبکه نیکلودئون منتشر شود و هم اکنون حق پخش آن به شبکه CBS All Access منتقل شده و قرار است در سال ۲۰۲۱ از این سرویس استریم منتشر شود , البته در حال حاضر اطلاعات بیشتری از زمان انتشار انیمیشن Kamp Koral در دسترس نیست .

قبلا اعلام شده بود که انیمیشن The SpongeBob Movie : Sponge on the Run ( فیلم باب‌اسفنجی : اسفنج در اکنون فرار ) دیگر قرار نیست در سینماها نمایش شود و اکنون برای انتشار در پلتفرم دیجیتالی و شبکه استریم CBS All Access در ایالات متحده و شبکه نتفلیکس در دیگر کشورهای جهان , در سال ۲۰۲۱ در لحاظ گرفته شده‌است . همینطور سرویس استریم CBS All Access قرار است برای گسترش و توسعه , با تغییر تحول برند در اوایل سال ۲۰۲۱ مواجه شود و این اتفاقات قسمتی از برنامه ViacomCBS برای بسط این سرویس استریم است . تمرکز این انیمیشن سریالی روی باب اسفنجی ۱۰ ساله و ماجراهایش در اردوگاهی تابستانی با نام کمپ کورال است و فصل اول آن ۱۳ قسمت دارد .

باب اسفنجی

SpongeBob / باب اسفنجی

در سریال Kamp Koral باب اسفنجی و دوستانش تقریباً هر ماجراجویی عجیب‌وغریبی را تجربه می‌کنند ; از ساخت اردوگاه در ذیل آب گرفته تا صید عروس دریایی و شنا در دریاچه‌ی یاکی‌ماک در کمپ کورال بنا شده در بیشه کلپ . تام کنی در نقش باب‌اسفنجی , بیل فیجرباک در نقش پاتریک , راجر بومپاس در نقش اختاپوس , کلنسی براون در نقش آقای خرچنگ , کارولین لارنس در نقش سندی , داگ لارنس در نقش پلانکتون , مری جو کتلت در نقش خانم پاف , جیل تالی در نقش کارین و لوری آلن در نقش پرل , از جمله صداپیشگان مهم تیم باب اسفنجی هستند که در انیمیشن Kamp Koral گشوده خواهند گشت .

مجموعه SpongeBob SquarePants ( باب‌اسفنجی شلوارمکعبی ) در سال ۱۹۹۹ توسط استیون هیلنبرگ خلق شد و از آن زمان به یکی محبوب‌ترین مجموعه‌های ویاکام در سراسر عالم تبدیل شده تا به امروز در بیش تر از ۲۰۸ میهن و ناحیه نشر داده شده و به بیشتراز ۵۵ گویش گوناگون ترجمه شده‌است و به‌طور میانگین در هر سه‌ماهه بیش از ۱۰۰ میلیون‌بار مشاهده میگردد .

اشتراک گذاری