برایان کرانستون به نسخه های ترامپ اعتراض کرد

دسته بندی

اشتراک گذاری

برایان کرانستون به نسخه های ترامپ اعتراض کرد
برایان کرانستون در توئیتر , سخنان توهین آمیزی را نسبت به دونالد ترامپ به اشتراک گذاشت که در واقع واکنشی به صحبت‌های اخیر مدیریت جمهور ایالات متحده در رابطه ویروس کرونا بود .

ترامپ با طرح این سوال که که آیا می‌گردد از تزریق ماده های شوینده خانگی تحت عنوان وسیله‌ای برای رویارویی با ویروس کرونا استفاده نمود , جنجال‌های متعددی ساخت کرده بود . این سخنان مدیر جمهور ایالات متحده سبب ساز شد که یکی برند‌های سازنده ماده شوینده بیانیه‌ای را صادر نماید و به خریداران بگوید آنان نباید ماده های شوینده را مصرف نمایند به این دلیل که استدلال مسمومیت خواهد شد .

به گفته خبرگزاری اِن بی سی بعداز این سخنان ترامپ , تماس‌هایی که به راس در دست گرفتن مسمومیت نیویورک درباره با مسمومیت ناشی از مواد آبژاور و شوینده انجام شده , دو برابر شده‌است . کرانستون در توئیتر نوشت که دیگر اعتقادی به تندرست عقل ترامپ ندارد .

وی اعلام‌کرد : نگرانی در رابطه تندرست عقل مدیر را کنار نهاده ام . وی ابدا عاقل نیست و تصور کردن بیماری وی من را عصبانی نمی کند بلکه من‌را در گیر اندوه و حزن زیاد می‌نماید . چیزی که شرایط فعلی نگران آن هستم تندرست عقل افرادی است که هنوز میتوانند از این شخص که عمیقا مبتلا اختلال است برای ساماندهی میهن حمایت نمایند .

کرانستون از منتقدان سابق ترامپ است . وی در دسامبر سال ۲۰۱۸ از شباهت شخصیتی که در یک بازی زنده بازی کرده بود با ترامپ گفته بود : هر دوی آن‌ها پیامی دارا‌هستند . آن ها می توانند مجموعه متعددی از مردمان را متقاعد نمایند که پیام مهمی برای آنان دارا هستند . ولی سخنان آن ها آکنده‌از بیگانه هراسی و تعصب است .

هنگامی که کرانستون فصل‌تابستان قبلی جایزه تونی را اخذ کرد , از سخنرانی اخذ جایزه اش استفاده نمود تا ترامپ را بابت جنگش در مقابل رسانه‌ها سرزنش نماید .

وی اذعان کرد : خبرنگار‌ها در خط مقدم جست و جوی بار حقیقت میباشند , رسانه‌ها معاند مردمان نیستند بلکه عوام فریبی , معاند آنهاست .

اشتراک گذاری