برد پیت در نقش تهیه کنندگی چه گونه فعالیت می کند؟

دسته بندی

اشتراک گذاری

برد پیت در نقش تهیه کنندگی چه گونه فعالیت می کند؟
این مسئله برای بازیگران عالم غیر معمول نیست که از دامنه بازیگری تحت عنوان یک رشته بالاتر فرایند . اکثری از آن ها خط ساخت خرقه دارا هستند و در بخش‌های تجاری عمل مینمایند و بعضا هم به تنظیم کنندگی و یا این که کارگردان روی می آورند .

پیروزی پیت علاوه بر آنکه یکی بازیگران تراز بالای هالیوود است , تحت عنوان تنظیم کننده هم در فیلم‌های متعددی حضور داشته است . ممکن است برای بعضا خیره کننده باشد , البته اسم وی تحت عنوان تنظیم کننده در پروژه‌هایی که زیاد دارای شهرت می باشند چشم میشوند . ولی خویش وی در تنی چند از آن ها هم نقش آفرینی نموده است .

در‌پی شایسته ترین فیلم‌های وی تحت عنوان تهیه و تنظیم کننده را که بر پایه ی نمره IMDb می‌باشند را بررسی می کنیم .

پیکار جهانی زِد
پیروزی پیت در تنظیم کنندگی چه گونه فعالیت نموده است

چه کسی از یک پاندمی جهانی که کلیه را به زامبی‌های گرسنه تبدیل مینماید , نمی‌ترسد؟ در سال ۲۰۱۳ پیروزی پیت در فیلم سینمایی «جنگ جهانی زد» بازی کرد و تنظیم کنندگی آن را نیز بر عهده داشت . این فیلم در طول خویش با استقبال خیر روبرو شد و برای مدتی زمزمه‌های ساخت نصیب دوم آن هم شنیده می شد .

نائب رئیس
موفقیت پیت در تنظیم کنندگی چه طور فعالیت نموده است

فیلم سینمایی «معاون» در سال ۲۰۱۸ ساخته شد که موفقیت‌های خیر هم در جوایز سینمایی رقم زد . در چشم نخستین به‌این فیلم متوجه نقش آفرینی کریستین بیل در نقش دیک چینی نخواهید شد که جایزه شایسته ترین گریم اسکار را برای آن به ارمغان آورده است . این فیلم نیز یک پروژه دیگر به تنظیم کنندگی موفقیت پیت است که تحسین متعددی را به خاطر توان اش در مشاجره سیاست به همراه داشت .

پاد شاه
موفقیت پیت در تنظیم کنندگی به چه شکل کار نموده است

فیلم سینمایی «پادشاه» محصولی از نتفلیکس بود که مخاطبان توقع متعددی را برای دیدن تیموتی شالامی در نقش منحصر به فرد به فردش کشیدند . ستاره‌های دیگر این فیلم رابرت پتیسنون , جوئل اجرتون و لیلی رز دپ می باشند . شالامی در‌این فیلم نقش شاهزاده ولز را داراست که تمایلی برای ادامه رویکرد پدرش و آمدن به سیاست جنگی ندارد .

مهتاب
پیروزی پیت در تنظیم کنندگی چه‌طور کار نموده است

فیلم سینمایی «مهتاب» در سال ۲۰۱۶ جایزه شایسته ترین فیلم سینمایی سال را اخذ کرد . ولی ممکن است خیلی‌ها ندانند که موفقیت پیت تهیه و تنظیم کننده اجرایی این پروژه بوده است . با وجود این‌که این فیلم جوایز مهمی را اخذ کرد , وی هیچگاه در مراسم اسکار برای اخذ جوایز حضور نداشت . وی در مذاکره خویش درباره با عدم حضورش اعلام‌کرد که در منزل جیمز گری دعوت بوده است .

مانی بال و پر
پیروزی پیت در تهیه و تنظیم کنندگی چه‌طور کار نموده است

پیروزی پیت در‌این فیلم سینمایی در ژانر بیوگرفای مانی پر و بال نقش بیلی دربین را بازی کرد . وی همینطور یک کدام از تهیه و تنظیم کنندگان فیلم بود . در‌این فیلم سینمایی فی مابین بعداز آنکه تیمش در مسابقه‌ای اساسی بازنده می گردد در شرف آن است که شایسته ترین بازیکنان تیمش را از دست بدهد . این فیلم تحسین‌های متعددی را اخذ کرد که سبب می گردد قیمت دیدن داشته باشد .

رکورد بزرگ
پیروزی پیت در تهیه و تنظیم کنندگی چه‌گونه کار نموده است

«رکورد بزرگ» فیلم دیگری است که در بخش شایسته ترین نمایشنامه اقتباسی اسکار در سال ۲۰۱۵ چیره جایزه شده‌است . پیروزی پیت خیر فقط درین فیلم سینمایی نقش بن ریکرت را بازی کرد بلکه تهیه و تنظیم کننده فیلم هم بود . در‌این فیلم سینمایی تحسین شده اشخاصی مانند مارگو رابی و سلنا گومز اگرچه به صورت نقش‌های کوتاه حضور داشتند .

۱۲ سال بردگی
موفقیت پیت در تنظیم کنندگی چه‌گونه فعالیت نموده است

در کارنامه پیروزی پیت تنظیم کنندگی فیلم موفق اسکار سال ۲۰۱۳ یعنی «۱۲ سال بردگی» چشم می گردد . وی درین فیلم بازی یک نقش تکمیل کننده را هم بر عهده داشت . این فیلم سینمایی به دلیل توان بالا در ابلاغ مورخ و نگاهش به مورخ برده داری بوسیله آمریکا‌ها تحسین‌های متعددی را به همراه داشته است . این فیلم سینمایی بر پایه ی ماجرا حقیقی وواقعی است که قصه یک آفریقای آزاد را دنبال میکند که به دلایلی برده می گردد .

رفتگان
پیروزی پیت در تهیه و تنظیم کنندگی چه طور کار نموده است

بیشترین نمره‌ای که فیلمی با تنظیم کنندگی موفقیت پیت به دست آورده است ۸ . ۶ است که با فیلم سینمایی «رفتگان» در سال ۲۰۰۶ رقم خورد . پیت درین فیلم تحت عنوان هنرپیشه حضور نداشته , ولی لئوناردو دی کاپریو , مت دیمون , جک نیکلسون و برند والبرگ بازیگران دارای اسم و رسم آن می‌باشند . اسکورسیزی هم کارگردان این فیلم است . قصه این فیلم در ماساچوست داستان می شود که یک مافیای ایرلندی با بازی جک نیکلسون در سازمان پلیس خبرچین می گذارد و در عین هم اکنون هم پلیس در مجموعه وی یک خبرکش داراست . این فیلم نامزد شایسته ترین فیلم و کارگردانی شده بود .

اشتراک گذاری