«به پا خیزان جهنم» سریال خواهد شد

دسته بندی

اشتراک گذاری

«به پا خیزان جهنم» سریال خواهد شد
کمپانی «اچ بی او» در حال پیش رفت و ساخت یک سریال تلویزیونی مبنی بر فیلم سینمایی «به پا خیزان جهنم» است .

این پروژه بوسیله برند ورهیدن و مایکل دوروتی متن خواهد شد و دیوید گوردون گرین کارگردان فیلم ترسناک «هالووین» در سال ۲۰۱۸ کارگردانی یکسری نصیب از این سریال را بر عهده خواهد داشت .

این سریال بر طبق گروه فیلم‌های سینمایی «به پا خیزان جهنم» خواهد بود که ۱۰ فیلم می باشند ; نهایی نصیب این موسسه سینمایی به سال ۲۰۱۸ و فیلم «به پا خیزان دوزخ و جهنم : قضاوت» گشوده میشود .

گفتنی است این پروژه «اچ بی اَ» با ساخت مجددی که به کارگردانی دیوید براکنر در شرکت اسپای گلس مدیا در جریان است , گوناگون خواهد بود .

این سریال در واقع ادامه و بسط دهنده فیلم‌ها خواهد بود ( ساخت دوباره و ریبوت نیست ) و قصه گروهی از شیاطین با اسم سنوبایتس را داستان نماید و رهبری آنان به دست شخصیت نمادین این فیلم است .

اولی اثر از این شرکت سینمایی به کارگردانی و نویسندگی کلایو بارکر و مبنی بر یک کتاب داستان در سال ۱۹۸۷ منتشر شد . بارکر اکنون هچی نقشی در ساخت پروژه تازه «اچ بی اُ» ندارد .

گوردون گرین همیاری و ارتباط ها طولانی مدتی با شرکت «اچ بی اُ» داشته است . وی با کمپانی خویش سریال‌هایی مانند «معاون‌های مدرسه» و «جمستون‌های نیکوکار» را تهیه و تنظیم نموده است . همچین خویش وی چندین نصیب از این سریال‌ها را کارگردانی نموده است .

پروژه «به پا خیزان دوزخ و جهنم نیز» به لیست پروژه‌های در هم اکنون فراهم سازی «اچ بی اُ» طولانی تر شد که دربرگیرنده برنامه «Tre Cnt» به تنظیم کنندگی دواین جانسون است .

اشتراک گذاری