بیوگرافی روناک یونسی

دسته بندی

اشتراک گذاری

بیوگرافی روناک یونسی
روناک یونسی متولد 1359 , تهران هنرپیشه سینما و تلویزیون دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و مدرک لیسانس پباده سازی صنعتی دارااست . بازی مختلف یونسی درفیلم تحسین شده روزروشن حسین شهابی , روی دیگری ازتواییهای این بازیگرسینما رابه نمایش نهاده است .
روناک یونسی

روناک یونسی هنرپیشه زن اهل ایران

یونسی دو سال پیش با یک کدام از باتجربه ترین و اما بزرگترین گونه های اهل ایران , یعنی محسن میری تزویج کرد . ازدواجی که ماحصل آن مهرسام 7 ماهه است و این دو هنرمند با خلق و خوی , این روز ها لذت والدین بودن را تحت لهجه های خویش احساس می نمایند . روناک یونسی از روایت ازدواجش , مهرسام و . . . می گوید . این شما و این حرف های جذاب روناک یونسی .

محسن میری

روناک یونسی و همسرش

شما در «رستگاران» خوش درخشیدید و به ستاره آن روزهای تلویزیون تبدیل شدید , ولی بعداز این سریال , از تلویزیون مسافت گرفتید . عامل این مسافت چه بود؟
. . . هنگامی یک حادثه خیر و خوبی برای هنرپیشه می افتد و نقشی که بازی کرده به چشم می‌خورد , متاسفانه در‌پی مسیر کاری , همیشه پیشنهادهایی مشابه به به عبارتی نقش به دستش می‌رسد . این درحالی است که هر بازیگری , توان های متمایز دارااست و به نظرم لزومی ندارد یک نقش را چنددفعه تکرار نماید . اینجانب زیرا احساس کردم بضاعت و توان هایم در مورد بازیگری بیشتراز این است و می‌توانم نقش های متعدد را تجربه کنم , یک اندازه مسافت گرفتم تا بتوانم نقش های مختلفی را بازی کنم .

روناک یونسی در رستگاران

روناک یونسی هنرپیشه

این مسافت به چنگ آوردن سبب به کم کاری و احتمال دارد نیز بیماری آلزایمر می شود , از این مورد هراسی نداشتید؟
. . . بعداز رستگاران کم فعالیت نشدم , بلکه قسمتی عمل شدم و کارایی کردم کارهایی را پذیرش کنم که دوست شان دارم و نقش هایی را بپذیرم که قبلا تجربه نکرده بودم . مانند سریال سقوط آزاد که یک نقش کاملاً منفی و اکشن را بازی کردم یا این که سریال منزل بی پرنده که نقش یک دختر سرکش و از طبقه میانگین جامعه را تجربه کردم . تامل میکنم درین امسال سالیان به میزان فعالیت کرده ام و معتقدم این‌که هنرپیشه هم زمان رمز تعدادی فعالیت باشد و در شبکه های متعدد تلویزیونی همیشه چشم شود , حادثه خوشایندی نیست .

عکس روناک یونسی

روناک یونسی

«نیلی خیس از مهتاب» تیتر سریالی بود که بعداز برهه زمانی ها شما‌را به «شبکه سه» آورد , چی شد که بازی در‌این سریال را پذیرش کردید؟
. . . راستش حضورم درین سریال یک اندازه تعجب آور و ولی فردی بود . همان طور که میدانید سال پیشین فرزندم ( مهرسام ) دیده به جهان گشود . در درمانگاه ایراد کوچکی برای پسرم پدیدآمد که اینجانب خیلی غمگین شدم و نمی توانستم پذیرش کنم مشکلی برای فرزندی که 9 ماه منتظرش بودم , ساخت شود . همانجا این نوپا را نذر امام رضا ( ع ) کردم . خوشبختانه پس از انجام تست ها , متوجه شدیم که نقص‌ برطرف شده و خطری مهرسام را تهدید نمی‌کند .

پس از مدتی که مهرسام بزرگ خیس شد , نیلی خیس از مهتاب به اینجانب سفارش شد که داستانش مشابه به روایت خودم بود و با محاسبه های خودم احساس کردم این سریال برایم یک آرم است و به همین علت پذیرش کردم که در‌این این شرکت تلویزیونی بازی کنم .

از ماجرا تزویج تان برای مان بگویید .
. . . ما در سریال سقوط آزاد با یکدیگر همیاری داشتیم که همانجا با نیز آشنا شدیم . این شناخت تبدیل به شناخت خانوادگی و در غایت وصلت ما شد . حدود دو سال پیش نیز معاش مشترک مان را آغاز کردیم .

روناک یونسی و همسرش

محسن میری و همسرش خانم یونسی

آنقدر از معاش مشترک راضی می باشید که به دوستان عزیز تان سفارش فرمائید تزویج کنند؟
. . . آفریدگار را شکر اینجانب از معاش ام راضی ام , البته وصلت , مقوله ای نیست که سفارش شود , بلکه می بایست برای اشخاص پیش بیاید . توصیه اینجانب این است که در شرایطی که کسی در معاش شما میباشد که از لحاظ تفکر , یقین و بینش به شما نزدیک است , خیلی زیباتر است که با نیز تزویج فرمایید . در تزویج آرامشی است که در هیچ ارتباط ای نیست .

روناک یونسی بعداز گذشت دو سال از آغاز معاش مشترک شم به روزی می کند؟
. . . آری , همسر کریم و نیکی دارم که کاملاً من را شعور می نماید و یک پسر کوچولوی ناز دارم که به میزان جهان دوستش دارم . این یعنی تمام بهروزی .

روناک یونسی و همسرش

معاش محرمانه روناک یونسی

بازیگران خانم می ترسند , مامان شدن به عمل شان در سینما و تلویزیون لطمه بزند . شما از این زمینه نترسیدید؟
. . . عمل در معاش بشر نقش مهمی داراست و قسمتی از حق تقدم هاست , البته به حیث اینجانب , معاش فردی برای هر انسانی در حق تقدم است . برای هر خانمی , در یک سن مشخص و معلوم , مامان شدن خیلی با اهمیت است و در روحیه اش اثر مثبت میگذارد . اینجانب تصمیم خودم را گرفته بودم و دوست داشتم مامان نحس , معبود نیز این لطف را در حق اینجانب انجام اعطا کرد و مهرسام را به اینجانب داد . ممکن است مامان شدن یک میزان مشغله های بشر را دوچندان می نماید , ولی این مشغله ها آنقدر شیرین و دوست داشتنی است که ناگوار نیست .

«مهرسام» برای اینجانب , محدودیتی ساخت نکرده که به کارم لطمه بزند , ولی احساس مامان بودن آنقدر شیرین است , که در صورتیکه محدودیتی برایم تولید میشد , گشوده نیز , حیاتی کمبود . می بایست به‌این مسئله اشاره کنم که مهرسام برای اینجانب از هر کاری حساس خیس است و در حالتی‌که قرار باشد فی مابین کارم و پسرم یکی را گزینش کنم , بی تردید «مهرسام» را ترجیح خواهم اعطا کرد .

روناک یونسی و پسرش

روناک یونسی و پسرش

مهرسام یعنی چی؟
. . . این نام به معنای «پسر خورشید» است . مهرسام مهرماه چشم به جهان گشود و از آنجایی که دوست داشتم یک نام اهل ایران برای پسرم تعیین کنم , این نام را تعیین کردیم . از سمت دیگر این نام با فامیلی اش یعنی «میری» نیز تناسب داراست .

از همسرتان برای مان بگویید . تامل میکنم آقای میری یکی‌از اشخاص باتجربه در مورد مدلینگ می‌باشند , اینطور نیست؟
. . . محسن یکی سابق ترین اشخاصی است که در میدان مدلینگ عمل داشته و دارااست . دعوتنامه های متعددی نیز برای عمل در آن سوی مرز به دستش رسیده , البته مدام دوست داشته در مملکت خودش عمل نماید .
متاسفانه زیرا دعوا مدلینگ در کشور‌ایران جامع و تعریف شده نیست , با مشکلاتی نیز روبه رو بود , که خوشبختانه , اسفند سال قبل , ایشان به همراه چندتن از همیاران شان در سالن هم بستگی به صورت قانونی برنامه اجرا کردند . اما ایشان به غیر از زمینه مدلینگ , مربی تغذیه و بدنسازی هم می‌باشد و دستی نیز در عمل بازیگری دارااست . زندگی مان نیز از یک روش دیگر است و ایشان درگیر عمل آزاد نیز می باشند .

روناک یونسی و پسرش

مهرسام پسر روناک یونسی

و مهرسام قرار است نوع شود یا این که بازیگر؟
. . . مهرسام یک نوع خیلی عالی می شود که هنرپیشه نیز می باشد ( خنده ) .

وصلت شما و آقای میری , روزی به برجسته خیس شدن وجه بازیگری ایشان خواهد انجامید؟
. . . قرار نیست ما چنین کاری برای یکدیگر انجام دهیم . برای اینجانب حق تقدم بازیگری است و برای محسن مدلینگ! ذوق زده می شویم که مجدد با نیز همیاری داشته باشیم البته تامل نمی‌کنم اتفاقی که می‌گویید بیفتد . محسن از لحاظ فیزیکی و ظاهری , جذابیت ضروری را داراست و توان نیکی نیز در قضیه بازیگری دارااست و به صورت غیر وابسته به خودش توصیه بازیگری می شود و نیازی نیست اینجانب او‌را معرفی کنم .

اشتراک گذاری