بیوگرافی فریبا نادری

دسته بندی

اشتراک گذاری

فریبا نادری

به دنیا آمدن : سال ۱۳۶۳
تابعیت : اهل ایران

پیشه : بازیگری مدلینگ
سال‌های عمل : از ۱۳۸۲ تا به امروز
همسر : مهرداد طباطبایی

فریبا نادری , بیوگرافی فریبا نادری , تصاویر فریبا نادری
عکسهای فریبا نادری

بیوگرافی فریبا نادری :

فریبا نادری متولد ۱۳۶۳ , هنرپیشه و مدیریت بازرگانی اهل ایران است . فریبا نادری به صورت اتفاقی وارد عالم بازیگری شد , وی با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد و با سریال «گل بارون‌زده» منجر شد که هم محلی سینما روی بازی وی اکانت ویژه ای بگشایند . وی به غیر از بازیگری به منزل داری علی الخصوص آشپزی عشق و علاقه ویژه ای داراست و هرگاه که در خانه است , وقت خویش را صرف آشپزی می نماید .

فریبا نادری می گوید : در سال ۱۳۶۳ به عالم آمدم , از بچگی شیفته بازیگری بودم و بزرگ‌ترین آرزویم این بود که جای پهلوان فیلم‌هایی که دوستشان دارم , قرار بگیرم , البته بابا و مادرم مخالف بودند و سختگیری می‌کردند تا اینجانب به درس و مشقم بیشتر اعتنا داشته باشم .

در دوران کودکی دوچندان شیطون و بازیگوش بودم , از آنجایی که با برادرم حمید ارتباط زیاد خیر و خوبی داشتم , تمام روز با وی بازی میکردم و به همین خاطر شیطنت‌هایم نیز پسرانه بود . اینجانب چه بسا یک عروسک نیز نداشتم و شایسته ترین لوازم بازی اینجانب توپ «چهل تیکه» بود , یادم می آید که با بچه‌های محل , کوچه را می‌بستیم و هفت سنگ یا این که فوتبال بازی می‌کردیم .

هنگامی که در دوران ارشادوراهنمایی علم آموزی می کردم , به صورت اتفاقی به اینجانب توصیه اجرای برنامه «نیمرخ» داده شد , ولی مادرم مخالفت کرد . از این حکایت چندین سالی گذشت تا این‌که یک روز با دوستم که گریمور بود برای آزمایش به محل کار «مسعود رسام» رفتیم , آن روز او با آزمایش بازیگران برای سریال «مروارید سرخ» سرگرم بود , اینجانب نیز غافل از این قصه نشسته بودم تا این‌که از اتاق شان آمدند خارج و گفتند نوبت شماست . گفتم اینجانب برای آزمایش بازیگری نیامده‌ام , دوستم آمده است… وی به اینجانب خاطرنشان کرد : هم اکنون که آمدی بیا آزمایش بده… آن روز خوش‌شانس بودم و در آزمایش پذیرش شدم , البته می‌دانستم که خانواده‌ام مخالفت خواهند کرد .

در قراردادم شرط کردم که خانواده ام نیز می بایست پشت صحنه بیایند و مجموعه مروارید سرخ نیز پذیرفتند . با این موقعیت گشوده نیز مادرم مخالفت کرد , البته آخر و عاقبت متوجه شد که عشق اینجانب به بازیگری وصف‌ناپذیر است و نمی‌توانند مقابل علاقه‌ام پایداری نمایند و این شد که به بازیگری روی آوردم و خوشحالم که مردمان نیز از آن استقبال کردند .

فریبا نادری , بیوگرافی فریبا نادری , تصاویر فریبا نادری
جدیدترین تصاویر فریبا نادری

حرفه تحصیلی و شغل فریبا نادری :
حرفه تحصیلی‌ام , گرافیک رایانه‌ای بود , البته می‌خواستم زودتر به هدف‌هایم نزدیک‌ نحس . اینجانب با فعالیت بازاریابی آغاز کردم , اما بجهت بازیگری نمی‌توانستم تمام وقت فعالیت کنم . عمل رنج بود , طرف‌های رای زنی اینجانب اکثر اوقات مدیران با سابقه شرکت‌های بازرگانی بودند , خوشبختانه شرایط کنونی در سمت رئیس بازرگانی شرکتی بزرگ شاغل هستم , طی این بازه زمانی به‌این فیض رسیدم که بیشترین نیاز مشتریان , کار خیر و رتبه یک است و خوبتر است به جای توجیه , از توجه در اجرای امور بهره مند شد .

فریبا نادری , بیوگرافی فریبا نادری , تصاویر فریبا نادری
تصاویر اینستاگرام فریبا نادری

علایق و خصوصیات اخلاقی فریبا نادری :
درصورتی که نقشی را دوست نداشته باشم , به هیچ عنوان آن را پذیرش نمی کنم . اینجانب کلیه نقش‌هایی که در آن بازی کردم را دوست دارم .

اینجانب خیلی زودرنج , احساسی , کلیدی و کریم ومهربان هستم , اما این را اطرافیانم میگویند .

امید میکنم , شبی را تمامی مردمان جهان , آهسته و بدور از گرفتاری بخوابند و هیچ کودکی کناره خیابان روی برنامه خردسالان , شب را به صبح نرساند , هنگامی که بچه‌های بینوا را در خیابان می بینم , بغض می کنم , فقر این بچه‌ها نشانه سوالی است که مدام در ذهن اینجانب باقی می‌‌ماند .

تحت عنوان یک زن , غالبا پوشاکی را میخرم که مطابق ذوق وسلیقه ام باشد و هیچوقت چیزی را فقط به خاطر مد بودنش نخریده ام .

اساسا بشر معاشرتی هستم و از رابطه لذت میبرم , به دلیل آن که آدم‌ها را خیلی دوست دارم و برای احساسات‌شان قیمت متعددی قائلم , به همین خاطر , نیز به خانه‌مان بسیار میهمان می‌‌آید و نیز بسیار ضیافت میروم و هر دو شرایط برایم خوشایند و دوچندان لذت‌بخش است .

شیفته سفرم و از هر فرصتی برای سفر به کارگیری می کنم , شیدا درختان استان های شمالی هستم مخصوصا در فصل پاییز و فصل زمستان که زیبایی خارق‌العاده‌ای داراست .

کارایی میکنم در شغل های منزل هیچوقت کم نگذارم . آشپزی مشابه بازیگری است , در حالتی که برای آن عشق و علاقه و وقت صرف کنی , غذای شما خوشمزه میگردد . بازی‌ام احتمالا عالی نباشد! ( می خندد ) , ولی آشپز دوچندان نیکی هستم , صحیح نظیر مادرم .

میان بازیگران جوک , بازی یوسف تیموری و رضا شفیعی‌جم را خیلی می‌پسندم .

تزویج اولیه فریبا نادری :
فریبا نادری که در نقط ی اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از وی بزرگ‌تر بود وصلت کرد , فریبا نادری اذعان کرد که‌این وصلت به تشخیص خودش صورت گرفته شده‌است . وی بعداز مرگ همسرش مسعود رسام در سال ۱۳۸۸ دیگر وصلت نکرد و در مصاحبه‌ای گفت هیچ زمان با بازیگران تلویزیون یا این که سینما تزویج نخواهد کرد . فریبا نادری درخصوص همسرش می گوید در کنار مسعود رسام معاش عاشقانه‌ای داشتم و با وجود بیست و هفت سال تفاوت سنی هیچ زمان در معاش با وی خللی شم نکردم . چه بسا کوچکترین سخنان وی برای اینجانب آموزنده بود و این شایسته ترین خاطره‌ام از اوست که هنوز نیز حرف‌های پرمحتوایش در خاطرم میباشد .

تصاویر فریبا نادری , عکس های فریبا نادری , فریبا نادری
فریبا نادری و مسعود رسام

تزویج دوباره فریبا نادری :

فریبا نادری در سال ۹۶ با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی تزویج نموده است . ثمره این معاش یک دختر بنام یارا طباطبایی متولد اسفند 96 میباشد .

اشتراک گذاری