تریلوژی«تله موش» پایان یافت

دسته بندی

اشتراک گذاری

تریلوژی«تله موش» پایان یافت
سیاوش اسد کارگردان نمایش زنده و سینما در رابطه کار های جدیدش در‌این روز ها اعلام‌کرد : تعطیلات تحمیلی و قرنطینه خانگی این زمان را به اینجانب اعطا کرد که نصیب سوم نمایش نامه «تله موش» را بی نقص کنم . این تریلوژی که قبلا ۲ نصیب اولیه و دوم آن اجرا و اجراخوانی داشته است قصه معاش عمه اموری یکی شخصیت های «تله موش» آگاتا کریستی را که اولِ ماجرا به قتل می‌رسد , با اقتباس از اثرها دیگرِ ادبیات دراماتیک به تصویر میکشد . در بخش سوم این تریلوژی که «آخرین خداحافظی» اسم داراست جوانی عمه اموری ماجرا می شود .

او خاطر نشان کرد : این فیلمنامه اقتباسی آزاد از کتاب داستان «شبه اپرا» متن گاستون لورو و «مردگان بی کفن و دفن» ژان پل سارتر است که امیدوارم با مساعد شدن وضعیت بتوانم این سال آن را روی صحنه ببرم .

اسد در رابطه دیگر عمل هایش خاطرنشان کرد : اخیرا فرایند فنی فیلم نصفه بلند داستانی «دست کوچک روزگار» که نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهدده داشتم به پایان رسیده است . تدوین کردن , تصحیح رنگ و صداگذاری این فیلم را سعید صالحی انجام داده و فرید فراز هم آهنگساز فیلم است .

او ادامه داد : همینطور در تدارک پیش ساخت فیلم بلند «زبان بسته» هستم که در رابطه زنی است که تمام معاش اش را در فضای مجازی می‌گذراند و همین مسائل سبب می شود که طی اتفاق ای دخترش را از دست داده و خودش هم روشن دل شود . این فیلم اثری در رابطه آرزو و عشق و علاقه است .

او در پایان سخن هایش یادآور شد : طرح فیلم نوشت کوتاهی هم در رابطه روزهای کرونایی و عمل پرستارانی که با فداکاری تمام در اکنون سرویس به هموطنانمان می باشند هم متن ام که امیدوارم بتوانم به زودی آن را دکمه بزنم . این فیلم کوتاه کمتر از ۵ دقیقه خواهد بود و معاش زنی در گیر به کرونا را به تصویر میکشد . . .

اشتراک گذاری