تریم بروک تیلر در اثر کرونا درگذشت

دسته بندی

اشتراک گذاری

تریم بروک تیلر در اثر کرونا درگذشت
بازیگر و کمدین انگلیسی , ستاره سریال تلویزونی دوست داستنی «گودیز» در سن ۷۹ سالگی به دلیل ویروس کرونا جان خویش را از کف داد .

رئیس برنامه این هنرپیشه تایید نموده است که‌این هنرپیشه روز یک شنبه بر اثر این ویروس درگذشته است .

فن بروک تیلر تحت عنوان کمدین از دانش گاه کمبریج آغاز شد جایی که وی به عضویت یک کدام از باشگاه ها که برای استعداد‌های کمدی نظیر جان کلیس , استیفن فرای و , ولی تامپسون تاسیس شده بود , ضمیمه .

وی بعد از آن در میدان رادیو با برنامه‌هایی مانند «متاسفم , مجدد میخوانم» عمل داشته است . «متاسفم , سرنخی ندارم» در سال ۱۹۷۲ دیگر اثر وی بود . انتقال وی به تلویزیون با اثرها برجسته‌ای مانند «آخرین برنامه در سال ۱۹۴۸» که خودش نیز تالیف کننده و ایده پرداز آن بود و همینطور سریال‌های کمدی مانند «مارتی» و «مغزت را توسعه بده» صورت گرفت .

گریم گادنر که یکی‌از دوستان عزیز نزدیک وی بوده است و برای بیش تر از ۵۰ سال با یکدیگر همیاری داشته اند در عکس العمل به مرگ وی ابراز اندوه کرد .

سریال «گودیز» با نقش آفرینی تیلر , یکی‌از او‌لین سریال‌های انگلیسی بود که از تکنیک‌های استاپ موشن در فرمت لایو اکشن به کار گیری نموده است . نهایی حضور وی در تلویزیون هم سریال «دکتر» در سال ۲۰۱۵ بود .

گفتنی است بروک تیلر در مراسم هر ساله افتخارات ملکه انگلیس در سال ۲۰۱۱ برای سرویس در قضیه سرگرمی سازی نشان امپراتوری این مرز و بوم را اخذ کرد .

اشتراک گذاری