چند هفته تاخیر در جنگ کنگ و گودزیلا 2021

دسته بندی

اشتراک گذاری

تاخیر چند هفته ای در جنگ کنگ و گودزیلا

در انتهای فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا : پادشاه هیولاها) دیدیم که گودزیلا با شکست کینگ گیدورا به پادشاه هیولا ها تبدیل شد و کنترل تک تک تایتان ‌ها را به عهده گرفت.

جنگ کنگ و گودزیلا
جنگ کنگ و گودزیلا

حالا در جدید ترین اخبار سینما و تلویزیون، در فیلم Godzilla vs Kong (گودزیلا علیه کونگ) ممکن است شاهد یک جنگ حماسی باشیم که در آن تنها یک برنده وجود داشته باشد. به‌ تازگی در وب‌ سایت IMDb خلاصه داستان احتمالی جدیدی از چهارمین فیلم دنیای سینمایی MonsterVerse ثبت شده که به ‌نظر می آید احتمالا باید شاهد یک شاهکار بزرگ و حماسی بین دو هیولای محبوب یعنی جنگ کنگ و گودزیلا باشیم. اگرچه تایتان‌ های زیادی نام پادشاه (کینگ) را در اختیار دارند.

جنگ کنگ و گودزیلا
جنگ کنگ و گودزیلا

اما ظاهرا در فیلم Godzilla vs Kong قرار است از بین گودزیلا و کونگ یک نفر این لقب را به‌ عنوان پادشاه هیولاها دریافت کند. طبق این خلاصه داستان: زمانی‌که کونگ غول ‌پیکر با گودزیلا متوقف نشدنی ملاقات می‌کند، حال تمام جهان می‌خواهند ببینند که کدام یک پادشاه هیولاها خواهند شد.

جنگ کنگ و گودزیلا
جنگ کنگ و گودزیلا

فیلم Godzilla vs . Kong در مورخ ۲۶ مارچ ( ۶ فروددین ماه ) وارد اکران بین‌المللی ( خارج از ایالات متحده ) می‌شود. در مورخ ۳۱ مارچ ( ۱۱ فروددین ماه ) هم اثر مورد دعوا قدم به سینماهای ایالات متحده و شبکه HBO Max می گذارد. درحالی‌که پیش‌تر قرار بود مورخ نمایش فیلم در ایالات متحده و شبکه HBO Max نیز همان ۲۶ مارچ باشد.

 

مطالب مرتبط: نقد و بررسی فیلم اتاق امن 2002

 

به همین خاطر بخش اعظمی از دوستداران حدس می‌زنند که برادران وارنر قصد پخش فیلم Zack Snyder ‘ s Justice League از شبکه آنلاین/استریم‌محور HBO Max در تاریخی در میان ۱۸ تا ۲۵ مارچ ( ۲۸ اسفند تا ۵ فروددین ماه ) را دارد ; اثری ۴ ساعتی که بالاخره سالیان صبر دوستداران زک اسنایدر را به پایان می‌رساند و توقع داریم که تریلر تازه آن طی روزهای آینده پخش بشود.

جنگ کنگ و گودزیلا
جنگ کنگ و گودزیلا

راستی برادران وارنر همزمان با پنج روز عقب انداختن زمان پخش فیلم Godzilla vs . Kong , بالاخره تاریخ نمایش فیلم ترسناک Malignant به کارگردانی جیمز وان را هم بیان کرد. فیلم Malignant در تاریخ ۱۰ سپتامبر ( ۱۹ شهریور ) پخش می‌گردد و برادران وارنر آن را اثری بسیار تعلیق‌زا و دلهره‌آور می داند. این استودیو هنوز تاریخ نمایش تازه فیلم Those Who Wish Me Dead، فیلم Reminiscence و فیلم Black Adam را اعلام نکرده است تا آثار نام‌برده فعلا در شرایط «تاخیرخورده تا اطلاع ثانوی» باقی بمانند.

شرکت لجندری برای آن که از وارنر به خاطر تصمیم به پخش فیلم جنگ کنگ و گودزیلا به‌ صورت همزمان در سینما ها و شبکه HBO Max شکایت نکند، این استودیو را مجبور کرد تا ۲۵۰ میلیون دلار پرداخت کند. پس وارنر انتظارات مالی فراوانی از این فیلم جنگ کنگ و گودزیلا دارد؛ فیلمی که شاید مگا گودزیلا هم در آن حضور داشته باشد. وظیفه‌ کارگردانی فیلم برعهده‌ی آدام وینگارد است. میلی بابی براون، الکساندر اسکارشگرد، ایزا گونزالس، ربکا هال و برایان تایری هنری در گروه بازیگران فیلم Godzilla vs. Kong حضور دارند.

 

اشتراک گذاری