جیمز جونا جیمسون باز هم به هالیوود باز میگردد

دسته بندی

اشتراک گذاری

جیمز جونا جیمسون باز هم به هالیوود باز میگردد

جی . کی . سیمونز به‌تازگی اعلام‌کرد که دوست داران مرد عنکبوتی میتوانند توقع مشاهده‌ی جیمز جونا جیمسون در فیلم‌های بیشتری را داشته باشند .

جی . کی . سیمونز اخیراً اعلام کرد که دوستداران دنیای سینمایی مارول میتوانند توقع مشاهده‌ی جیمز جونا جیمسون را در فیلم‌های بیشتری داشته باشند . این هنرپیشه برنده‌ی جایزه‌ی اسکار در گفت‌وگو با برنامه‌ی جس کاگل از رسانه‌ی سریوس‌اکس‌ام اظهار داشت که تا قبل از این نقش جیمز جونا جیمسون را در یک پروژه‌ی تازه ایفا کرده است و علاوه‌بر آن میخواهد این نقش را دست‌کم یک‌بار دیگر تکرار نماید . سیمونز در این‌باره اظهار‌کرد :

اگر بخواهم کوتاه جواب دهم بایستی بیان‌کنم که آری [من برای ایفای نقش جیمز جونا جیمسون باز می‌گردم] . ماجراهای جیمسون پس از یک وقفه‌ی چند ساله کماکان ادامه دارد . اشخاصی که به اندازه‌ی کافی برای تماشای اتفاقات بعداز تیتراژ پایانی فیلم Spider – Man : Far From Home ( مرد عنکبوتی : دور از خانه ) طاقت به‌خرج دادند , شاهد این کاراکتر بودند . جیمز جونا جیمسون در یک فیلم دیگر نیز ظاهر می‌گردد و تا جایی‌که من اطلاع دارم , حضور این کاراکتر در یک پروژه‌ی دیگر هم برنامه‌ریزی شده است . پس می‌توان اظهار امیدواری کرد که بازی در این نقش تا ابد ادامه یابد .

جیمز جونا جیمسون

 

نفش او در هالیوود چه بود؟

جی . کی . سیمونز نقش این کاراکتر کمیک بوکی کلاسیک را اولین‌بار در فیلم Spider – Man ( مرد عنکبوتی ) سال ۲۰۰۲ ایفا کرد و بعد از آن در تمام فیلم‌های مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر جلوی دوربین رفت . در آن زمان جیمسون که از مرد عنکبوتی متنفر بود , به‌عنوان سردبیر روزنامه‌ی دیلی بیوگل کار می کرد و پیتر پارکر درست مثل کمیک‌ها سِمت عکاس خبری را در این روزنامه تخیلی شهر نیویورک داشت . بااین‌حال سیمونز در فیلم «مرد عنکبوتی : دور از خانه» نقش جیمسون را نه به‌عنوان یک روزنامه‌نگار , بلکه به‌عنوان مجری یک برنامه‌ی رادیویی تکرار کرد . همچنین جی . کی . سیمونز تنها هنرپیشه فیلم‌های Spider – Man به کارگردانی سم ریمی است که هنوز در دنیای سینمایی مارول نقش‌آفرینی می کند .

فیلم Spider – Man : Far From Home که جان واتس سکان هدایت آن را در دست داشت , داستان پیتر پارکر را پس از وقایع فیلم Avengers : Endgame ( انتقام‌جویان : پایان بازی ) روایت کرد که به‌همراه دوستانش به اردویی به اروپا می‌رود و در این سفر با نیک فیوری مواجه میشود که از وی برای نابودی المنتال‌ها درکنار میستریو کمک می خواهد . این فیلم که تام هالند , ساموئل ال . جکسون , زندیا کلمن , کوبی اسمالدرز , جان فاورو , جیکوب باتالون , انگوری رایس , تونی ریوولوری , جی . بی اسموو , ریمی هی , مارتین استار , مریسا تومی , جیک جیلنهال و جی . کی . سیمونز را در گروه بازیگرانش داشت , با بودجه‌ی ۱۶۰ میلیون دلاری توانست ۱ . ۱۳۲ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد . همچنین مدتی قبل کمپانی مارول از تعویق نمایش فیلم Spider – Man 3 ( اسپایدرمن ۳ ) تا تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ( ۵ نوامبر ۲۰۲۱ ) خبر داد

اشتراک گذاری