حضور پنگوئن The Batman تایید شد

دسته بندی

اشتراک گذاری

حضور پنگوئن در فیلم The Batman تایید شد

سرانجام رسما تایید شد که شخصیت پنگوئن در اولین تریلر فیلم The Batman حضور داشته است تا شاهد یک گریم بی سابقه برای کالین فارل باشیم .

 

در حاشیه روی داد دیجیتالی DC FanDome بود که اولین تریلر رسمی فیلم The Batman ( بتمن ) منتشر شد و توانست نظر مثبت طرفداران را به خویش جلب نماید . علاوه‌بر حضور بروس وین و بتمن , در این تریلر شاهد حضور شخصیت‌های دیگری مثل جیمز گوردون , سلینا کایل و ریدلر بودیم و در بین آن , شخصیت دیگری در اولین تریلر فیلم بتمن هم حضور داشت که نظر اکثری را جلب کرده بود . درواقع بسیاری در ابتدا تصور کردند که ریچارد کیند هم قرار است در قسمت جدید فیلم Batman حضور داشته باشد , ولی در طول تریلر این شخصیت دارای دیالوگ نیز بود که صدای آن شباهت زیادی به کالین فارل داشت که درواقع می‌دانستیم او نقش شخصیت اسوالد کابلپات ملقب به پنگوئن را درین فیلم بر عهده دارد .

 

 

هم اکنون در تازه‌ترین خبرها سینما و تلویزیون , حضور شخصیت پنگوئن در او‌لین تریلر فیلم The Batman به طور رسمی تایید شده‌است . هر چند بسیاری از همان صبح زود روز یک‌شنبه باور داشتند که‌این شخصیت درواقع همان پنگوئن است , ولی شخص رسمی این موضوع را تایید نکرده بود . اکنون برادران وارنر این مسئله را رسما تایید نموده است . مایکل مارینو , از مجموعه گریم فیلم Batman در صفحه اینستاگرام خویش تایید کرد که شخصیت پنگوئن در‌این تریلر حضور داشته است که شاهد گریم سنگین کالین فارل هستیم . درواقع مارینو وظیفه بخش گریم با پروتز را بر عهده داراست و صورت پنگوئن با این تکنیک طراحی و انجام شده شده‌است .

 

کالین فارل در The Batman

The batman

 

در‌حالتی که اولین تیزر تریلر فیلم The Batman را دوباره مرور فرمائید , پنگوئن را در سه صحنه مشاهده خواهید کرد و با این که حضور کوتاهی درین تریلر ۲ دقیقه‌ای دارد , ولی به خوبی حجم بالای گریم و تغییر ظاهر فارل در این تصاویر قابل بازدید است . در صحنه نخستین او در پایین باران قابل تماشا است که ظاهرا از چیزی عصبانی است . در صحنه دوم که کوتاه‌تر است , پنگوئن و نیروهایش در حالا تیراندازی می‌باشند که ظاهرا با صحنه اولیه در ارتباط است و ولی هنوز مشخص نیست وی با بتمن درگیر است یا این که با یک گروه دیگر . درنهایت در صحنه سوم , پنگوئن دارای دیالوگ است و سوار بر ماشین دیده میشود و با‌توجه‌به دیالوگ , ظاهرا در حال فرار از دست بتمن است که در آینه ظاهرا در حال تماشای بت‌موبیل است که او را تعقیب می نماید .

 

 

معرفی شخصیت ازوالد کابلپات , پنگوئن شهر گاتهام

در شرایطی‌که تا این صحنه حضور پنگوئن را تشخیص نداده بودید , قطعا می‌توانید با صدای فارل متوجه شوید که اسوالد در تریلر با این گریم تحسین برانگیز حضور داشته است . رابرت پتینسون , زوئی کراویتز , جفری رایت , پل دینو , اندی سرکیس , کالین فارل , پیتر سارسگارد , جان تورتورو , بری کیوگن و جیمی لاوسون , از جمله بازیگرانی می‌باشند که در فیلم The Batman حضور دارند و به بازی نقش خواهند پرداخت . وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت تازه فیلم بتمن بر عهده مت ریوز بوده است . همینطور در خبری دیگر , روند فیلم‌برداری و ایجاد فیلم بتمن قرار است از اوایل ماه سپتامبر ( شهریور ) از سر گرفته شود .

 

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ ( ۹ مهر ۱۴۰۰ ) برنامه‌ریزی شده‌است .

 

 

 

اشتراک گذاری