«خائن» برنده ی اسکار ایتالیایی شد

دسته بندی

اشتراک گذاری

«خائن» برنده ی اسکار ایتالیایی شد
از آنجایی که سال جاری به دلیل شیوع کرونا قابلیت و امکان برگزاری فیزیکی مراسم اهدای جوایز دیوید دی دوناتلو که به اسکار ایتالیایی دارای اسم و رسم است , وجود نداشت , شبکه رای ( Rai ) ایتالیا این مراسم را به صورت مجازی برگزار کرد و با برندگان رابطه چهره یی برقرار شد .

فیلم خیانت کار به کارگردانی مارکو بلوکیو پرافتخارترین فیلم مراسم دیشب بود . این فیلم ایجاد ۲۰۱۹ غالب شد علاوه بر جایزه شایسته ترین فیلم , جوایزی زیرا شایسته ترین کارگردانی , شایسته ترین نمایشنامه , شایسته ترین هنرپیشه نقش نخستین مرد , شایسته ترین هنرپیشه نقش تکمیل کننده مرد و شایسته ترین پایه گذاری کردن را هم از آنِ خویش نماید .

خیانت کار قصه او‌لین مدیر مافیا در ایتالیا را داستان میکند که تصمیم می گیرد از همیاران خویش برای پلیس و نظام قضایی جاسوسی نماید . این فیلم مافیایی در هفتاد و دومی عصر از فستیوال بین‌المللی فیلم کن برای رقابت در بخش مهم تعیین شد و نماینده ایتالیا در اسکار ۲۰۲۰ هم بود .

فیلم پینوکیو ساخته‌ متیو گارونه هم با اخذ ۵ جایزه از جمله جایزه شایسته ترین پباده سازی جامه , در‌این مراسم خوش درخشید .

در‌این دربین , فیلم انگل ساخت مرزوبوم کره هم جایزه شایسته ترین فیلم فرنگی این روی داد سینمایی را از آن خویش کرد .

دیوید دی دوناتلو مجموع جوایزی‌ است که بوسیله آکادمی فیلم ایتالیا در ۲۶ شاخه به اثرها سینمایی اهدا میگردد ; این اتفاق افتاد سینمایی در فصل‌پاییز ۱۹۵۵ در رُم سوییچ خورد .

اشتراک گذاری