در نتفلیکس ساخته خواهد شد Sweet Tooth سریال

دسته بندی

اشتراک گذاری

درحالی که قرار بود سریال Sweet Tooth برای پخش از Hulu فراهم شود , نتفلیکس آن ‌را منتشر خواهد کرد .

سرنوشت بعداز اتفاقات متفاوتی که برای اقتباس تلویزیونی Sweet Tooth افتاده بود , به‌تازگی آگاه شدیم که نتفلیکس ( Netflix ) به‌سراغ حق پخش این سریال رفته و قرار است آن‌ را در قالب هشت نصیب منتشر نماید .

آخرها سال ۲۰۱۸ بود که هولو ( Hulu ) تصمیم گرفت اقتباسی از کمیک Sweet Tooth , کالا کمپانی ورتیگو از زیرمجموعه‌های دی سی کامیکس را ساخت نماید ; اقتباسی که به نویسندگی و کارگردانی جیم میکل در دست ایجاد بود , هر که اثراتی زیرا Hap and Leonard , Cold in July و In the Shadow of the Moon را از وی شاهد بوده‌ایم .

اما آنگاه خبری از سریال نشد تا این‌که سرنوشت نتفلیکس به‌سراغ آن رفته و با کنترل دستمزد سریال قرار است ادامه‌ی ایجاد آن ‌را با تهیه‌کنندگی مجموعه داونی ( Team Downey ) در دست بگیرد ; شرکتی وابسته به رابرت داونی جونیور و همسر وی سوزان داونی که درکنار آماندا بورل و تراس مور ساخت سریال را برعهده دارا‌هستند .

قصه کمیک Sweet Tooth به نویسندگی جف لمیر به شخصیتی به‌نام گاس مربوط می گردد که نوجوانی نیمه‌انسان , نیمه‌گوزن است . گاس به طور همزمان با تغییراتی که در جهان در هم اکنون رخ‌دادن است , محل معاش خویش را ترک میکند و به گروهی از انسان‌های عجیب‌الخلقه مانند خودش میرسد که همه ترکیبی از بشر و حیوان می‌باشند و آن‌گاه با آنها همراه میگردد تا به جواب سؤالاتش پیرامون اتفاقات عجیبی که در جهان جریان پیدا کرده و همین‌طور منشأ نژاد نیمه‌انسان – نیمه‌حیوان خویش رسد .

طبق توضیحات نتفلیکس , این سریال اثری خانوادگی با اکنون و هوای ماجراجویانه خواهد بود که قرار است دامنه‌ی گسترده‌ای از مخاطبان را جذب خویش نماید . از بازیگران سریال می‌توان به کریستین کانوری , نانسو آنوزی , عدیل اختر و ویل فورته اشاره نمود و صدای جیمز برولین , بابا جاش برولین را نیز به‌عنوان راوی ماجراها در حین سریال خوا‌هیم شنید .

سریال Sweet Tooth با همیاری بخش تلویزیونی کمپانی برادران وارنر ایجاد می شود و جیم میکل درکنار بث شوارتز ( با سابقه‌ی عمل روی سریال‌های Arrow و Legends of Tomorrow ) شورانرها و نویسندگان آن خواهند بود .

اشتراک گذاری