دواین جانسون فیلم خویش را به وجود می آورد

دسته بندی

اشتراک گذاری

دواین جانسون فیلم خویش را به وجود می آورد
دواین جانسون روز دو‌شنبه جزئیات جدیدی را از فیلم سینمایی تازه خویش به اسم «بلک ادم» از دنیای دی سی ارائه داده است . این فیلم که به وسیله شرکت نیولاین مووی و بر پایه ی شخصیت شرور دنیای دی سی ساخته می‌گردد , ورژن فرعی از فیلم سینمایی «شزم» بوده و به حیث میرسد که ساخت آن در روز‌های آخری فصل تابستان همین سال آغاز شود .

وی ذکر کرد : طرح ریزی برای آغاز فیلمبرداری ممکن است به پایان فصل تابستان رسد . ممکن است این عمل در ماه آگوست و یا این که سپتامبر صورت بگیرد .

جانسون مدتی پیشین درگیر ایجاد و بازی در فیلم سینمای «هشدار قرمز» در نتفلیکس بود که در ماه مارس به دلیل شیوع کرونا ساخت آن به تعلیق زمین خورد . جانسون میگوید که هنوز شوق متعددی برای آغاز پروژه «بلک ادم» دارااست .

وی دراین باره اعلام‌کرد : ماه‌ها و ماه‌ها برای این فیلم سینمایی , مشقت بار تمرین کرده ام . این پروژه برای اینجانب حساس است و عشق متعددی به آن دارم . این نقشی است که مدام به DNA اینجانب نزدیک بوده و آن را دوست دارم . پس مضاعف برای آن مشتاق هستم و نمی‌توانم حوصله کنم .

در فیلم سینمایی «بلک ادم» , دواین جانسون با ژاومه کویت سرا کارگردان فیلم سینمایی «گشت جنگلی» مجدد همیاری خواهند کرد . این فیلم سینمایی قرار است در مورخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ ( ۱ دی ۱۴۰۰ ) راهی سینما‌ها شود .

اشتراک گذاری