ستاره های بازی پادشاهان باز هم در مقابل هم قرار می گیرند

دسته بندی

اشتراک گذاری

استودیو لجندری با 3dsmax بارباکو ( Max Barbakow ) برای کارگردانی Good Bad & Undead با بازی پیتر دینکلیج ( Peter Dinklage ) و جیسون موموآ ( Jason Momoa ) قرارداد بسته است . این فیلم براساس ایده اساسی برند سوییفت ( Mark Swift ) و دامین شانون ( Damian Shannon ) است .
دینکلیج و موموآ ستارگان سریال Game of Thrones , بازیگران با اهمیت مرد تاثیرگذار روی مامان اژدها , دنریس تارگارین , بودند . بارباکو فیلم Palm Springs را کارگردانی کرده که Sundance Film Festival با ۲۲ میلیون دلار در ماه ژانویه حق پخشش را از Neon و Hulu گرفت .

دینکلیج در فیلم Good Bad & Undead نقش ون هلسینگ را بازی مینماید که نهایی نفری در لیست شکارچیان خون آشام جای دارد . وی با خون آشامی که موموآ نقشش را بازی میکند , و قسم خورده دیگر کسی را نکشد , دوست می شود . آنها با نیز شهر به شهر میروند جایی که ون هلسینگ تظاهر می‌نماید این خون آشام را با پول خریده است . البته زمانی پول متعددی برای رمز این خون آشام گذارده میگردد , تمامی چیز در‌این دنیای خطرناک و آکنده‌از هیولا و جادو به دنبالشان می‌ افتد .

دینکلیج که ۴ جایزه امی برای بازی در سریال گات برده , به تازگی قراردادی برای بازی در فیلم Last Sons of America امضا نموده است . وی در فیلم‌هایی همچون My Dinner with Hervé , Avengers : Infinity War و X – Men : Days of Future Past بازی نموده است . وی فیلم Good Bad & Undead را به همراه دیوید گینزبرگ ( David Ginsberg ) برای شرکت Estuary Films می‌سازد .

موموآ به زودی در نقش دانکن آیداهو در فیلم Dune به کارگردانی دنیس ویلنوو ( Denis Villeneuve ) چشم میشود . وی به تازگی ایجاد Sweet Girl را به پایان رسانده و در فیلم مالامال فروش آکوامن بازی کرده و نقش نخستین سریال See اپل تی او پلاس و Frontier نتفلیکس بوده است .

سوییفت و شانون هم پروژه ترسناک فارغ از عنوانی را به کارگردانی سم ریمی ( Sam Raimi ) مداد می‌زنند و مولف های فیلم های پیروز Friday the 13th و Freddy vs . Jason بوده‌اند .

اشتراک گذاری