سریال سازی در شرایط کرونا بایستی ادامه یابد

دسته بندی

اشتراک گذاری

سریال سازی در شرایط کرونا بایستی ادامه یابد
سریال‌های اکثری وجود دارا هستند که اینک نیمه‌کاره مانده‌اند و در‌پی فرصتی میباشند که به زودی جلوی دوربین بروند تا برای پخش از آنتن تلویزیون به ساخت آخرین برسند . «بیگانه‌ای با اینجانب است» به کارگردانی احمد امینی از جمله این سریال‌هاست که تیرماه سال ۹۸ در لوکیشن‌های یوسف‌آباد تهران دکمه خورد و بعد ها ادامه تصویربرداری‌اش را در بخشها تهران و هم شهرهای متمایز من جمله کرج , شهر ری , شیراز و غیره افزود .

این سریال حتی‌د‌ر نصفه دوم اسفندماه و برای دوری از شیوع کرونا و خطر احتمالی برای کارداران به بوشهر رفت و سکانس‌هایی را هم جلوی دوربین موفقیت البته نهایتا ناچار به توقیف موقت ضبط شد .

«بیگانه‌ای با اینجانب است» از این هفته در شهرک غزالی دکمه میخورد

بهروز موثر , تهیه‌کننده «بیگانه‌ای با اینجانب است» در رابطه پایانی شرایط سریال و آغاز احتمالی تصویربرداری آن به خبرگزاری آنا خاطرنشان کرد : ما تا به امروز در حدود بیشتراز هفتاد درصد سریال را ساخت کرده‌ایم و درپی این هستیم که در هفته سرازیر مجدد آن را دکمه بزنیم ولی طبعا در موقعیت بهداشتی که مشکلی پیش نیاید .

بیگانه‌ای با اینجانب است

او بر این اصل اظهار کرد ; برای رفع مشکلات احتمالی و دوری از ابتلای عامل ها به‌این مریضی , «بیگانه‌ای با اینجانب است» را در شهرک غزالی جلوی دوربین میبریم . لوکیشن‌هایی را فعلا در شهرک سینمایی گزینش کرده‌ایم و قسمتی از ماجرا را در آنجا ضبط می کنیم تا دور و بر برای ما قابل در اختیار گرفتن باشد .

خویش صداوسیما نیز می خواهد که تصویربرداری را ادامه دهیم

این تهیه‌کننده توضیح اعطا کرد : ولی ما در شهرک دکور خاصی نساخته‌ایم ولی بالاخره با جلوه‌های ویژه میتوانیم ظرفیتی را به عمل بیش تر و بعضی لوکیشن‌های داخلی را پباده سازی کنیم . یکی مشکلات فعلی ما این است که حالا نمی‌توانیم لوکیشن‌های داخلی‌مان را در اختیار داشته باشیم و خب اجاره نیز داده نمیشود .

موثر ذکر کرد : این لحاظ خویش صداوسیماست که حتما ادامه تصویربرداری را آغاز کنیم . ضمن این‌که ضبط مجدد یک آغاز موقت است بلکه بتوانیم غالب شویم البته در‌صورتی‌که مشکلات نگذاشت یا این که ادامه ساخت با این فرایند مشقت بار بود , ممکن است عمل مجددا متوقف شود .

سریال بیگانه ای با اینجانب است

او با تذکر این‌که تصویربرداری «بیگانه‌ای با اینجانب است» از تیرماه ۹۸ سوییچ زده شد خبر اعطا کرد ; دست کم ۵ و نیم ماه زمان دیگر نیاز داریم که باقی سریال را تصویربرداری کنیم .

ضبط سریال از رفتن به مترو و باربری همگانی که حادتر و سخت‌تر نیست

موثر در رابطه این که گفته میشود بعضا بازیگران برای حضور در پروژه‌های فیلم و سریال‌سازی در الان که جامعه با کرونا سرگرم است حقوق بیشتری را مطالبه می‌نمایند , خاطرنشان کرد : بازیگران ما حقوق و دستمزد بیشتری مطالبه نکرده‌اند زیرا مطابق با قرارداد پیش میرویم و به هیچ عنوان چنین درخواستی را نیز نمی‌توانند داشته باشند .

او خاطر نشان کرد : چه بسا تنی چند از بازیگران سریال ما خودشان برای ادامه فعالیت تماس می گیرند و پیگیر می باشند . بالاخره آن ها هم در فضای کاری , قراردادهای زیادی دارا‌هستند و نگرانند با این انباشت , نتوانند کارشان را انجام دهند .

تهیه‌کننده سریال «بیگانه‌ای با اینجانب است» در عین اکنون با اشاره به سختی‌های عمل یقین داشت : ضبط سریال از رفتن به مترو و اتوبار همگانی که حادتر و سخت‌تر نیست . شرایط فعلی دوری ناپذیر است . اینجانب تمام تلاشم این است که تمام جوانب مساله بهداشتی رعایت شود و مشکلی برای هیچ کس پیش نیاید .

بیگانه‌ای با اینجانب است

گفتنی است ; روایت سریال «بیگانه ای با اینجانب است» به نویسندگی نوروفروغ فروهیده در سال‌های ۷۰ – ۶۹ می‌گذرد و در رابطه جابجایی یک زن کارگر با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل میدهد .

این سریال که قرار است فعلا در ۳۰ نصیب به ایجاد رسد چه بسا یکی گزینه‌های پخش در ماه خوش یمن رمضان روان بود که به دلیل عدم اتمام ضبط به روز ها نرسید .

شبنم قلی خانی , پژمان بازغی , پوراندخت مهیمن , مهران رجبی , به دنیا آمدن میرزایی , پرویز پورحسینی , نگار عابدی , ایوب آقاخانی , سوگل‌طهماسبی , عالم دولتی , شیوا ابراهیمی , نسرین بابایی , لیلی فرهادپور , فرهاد شهریزی , فریبا ترکاشوند , مهرداد ضیایی , امیریل ارجمند و مهدی دانا از بازیگران این سریال میباشند .

اشتراک گذاری