سریال Avatar : The Last Airbender بدون عوامل اجرایی خویش به کارش ادامه می‌دهد

دسته بندی

اشتراک گذاری

سریال Avatar : The Last Airbender بدون عوامل اجرایی خویش به کارش ادامه می‌دهد

خالقان سریال Avatar : The Last Airbender که وظیفه ساخت سریال لایو اکشن آن را بر عهده داشتند , تصمیم به قطع همیاری خود با نتفلیکس گرفتند .
شهریور ۹۷ بود که شبکه نت فلیکس از ساخت سریالی لایو اکشن براساس برنامه کودک Avatar : The Last Airbender ( آواتار : آخرین باد افزار ) خبر بخشید و اظهار کرد که مایکل دنت دی‌مارتینو و بریان کنیتزکو , خالقین مهم این شرکت , به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و شورانر در این سریال لایو اکشن با نتفلیکس همکاری خواهند کرد . اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون , سریال «آواتار : پایانی باد افزار» با تغییراتی بزرگ و غیر انتظار مواجه شده‌است . دی‌مارتینو و کنیتزکو با تکثیر پیامی در صفحه شخصی خویش در اینستاگرام و همینطور وب‌سایت شخصی خویش , اعلام کردند که از Avatar : The Last Airbender جدا شده‌اند و با نتفلیکس انقطاع همیاری کرده‌اند .

هر چند آنان خیلی شفاف در مورد برهان جدایی خود صحبت نکردند , اما کنیتزکو در بیانیه منتشر شده گفت که آن ها مجموعاَ فضایی منفی و فارغ از حمایت کافی را احساس کرده بودند . وی خیلی این موضوع را باز و شفاف نکرد که منظور وی دقیقا چه چیزی بوده است , البته در ادامه اضافه کردند که با وجود وعده‌های نتفلیکس , آنان ظاهرا آزادی کامل برای اجرای ایده‌ها و همینطور اجرای اهداف خویش در مسیر خلاقانه سریال را نداشتند . دی‌مارتینو در پی گفت : «این سخت‌ترین تصمیمی بوده که تا به امروز در حین دوران حرفه‌ای خود گرفته‌ام و بدون شک از مواقعی نیست که آن را کوچک و بی‌اهمیت بدانم , ولی برای نشاط و شادی و همینطور محافظت تمامیت هنر اینجانب ضروری بود . »

سریال Avatar : The Last Airbender

 Avatar : The Last Airbender

بااین‌حال , این طلاق به معنای کنسل ساخت  Avatar : The Last Airbendeer نیست و ظاهرا نتفلیکس در حیث داراست تا سوای این دو نفر ساخت سریال را ادامه دهد . کنیتزکو طولانی تر کرد : «افراد با استعداد و شگفت‌انگیزی در پروژه حضور دارا هستند که هنورز روی سریال عمل می کنند و آن ها اشخاصی می‌باشند که اینجانب و مایکل آن‌ها‌را شخصا استخدام کرده بودم . » قبلا شاهد ساخت اقتباسی سینمایی از Avatar  فارغ از نقش داشتن و حضور دی‌مارتینو و کنیتزکو بودیم که فیض آن چیزی جز باخت تجاری و نقدهای بسیار منفی منتقدان کمبود . بااین‌حال , دی‌مارتینو به دنبال بیش تر کرد هر نسخه‌ای از این سریال لایو اکشن منتشر شود , نسخه‌ای نیست که آن ها در نظر داشتند تا آن را تولید نمایند و به‌دنبال آن بودند .

در هر حال دی‌مارتینو ابراز امیدواری کرد که  Avatar : The Last Airbender بدون حضور آن ها هم موفق شود و گفت که فکر می کند این سریال هنوز هم می تواند به سریالی عالی تبدیل شود . همینطور نتفلیکس هم ساعاتی بعد سکوت خویش را شکست و گفت که به تصمیم آنها احترام می گذارد و به تمجید و ستایش آن ها پرداخت و به‌دنبال اضافه کرد که به گروه نویسندگان سریال اعتماد کاملی دارند .

اشتراک گذاری