سریال Halo دومین سریال پر هزینه!

دسته بندی

اشتراک گذاری

سریال Halo دومین سریال پر هزینه!

 

به‌تازگی اطلاعات جدیدی از مراحل آخر تولید سریال Halo منتشر شده که طبق آن، تهیه کنندگان سریال مبلغ زیادی را به ساخت این سریال تخصیص داده اند.

اگرچه هوادارن مجموعه بازی دوست داشتنی هیلو این روزها در انتظار منتشر شدن بازی Halo Infinite می باشند، اما این بازی تنها پروژه در حال ساخت نیست و از آبان ماه سال گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Halo به صورت رسمی در مجارستان کلید خورده بود، اما اکنون به علت پاندمی ویروس کرونا، تولید این سرایل به تعویق افتاده است. اطلاعات جدیدی از وضعیت ساخت سریال هالو منتشر شده است.

، سریال Halo یکی از سریال های پرهزینه بوده است و براساس اطلاعات منتشر شده، در سال میلادی گذشته بیشتر از 41.3 ملیون دلار هزینه صرف ساخت این سریال شده است.
این هزینه سریال Halo را پس از فصل دوم سریال The Alienist (روان پزشک) از شبکه TNT، در مرتبه دومین سریال پر هزینه سال 2019 تبدیل می کند که در کشور مجارستان تولید شده است.

 سریال هالو

41 ملیون دلار برای 9 قسمت!!

همچنین این نکته شایان توجه است که این ۴۱ میلیون هزینه تنها هزینه ساخت 9 قسمت اول یکی از فصل های آن در مجارستان می باشد و در حال حاضر انتظار می‌رود که شوتایم و ۳۴۳ اینداستریز در سال ۲۰۲۰ بودجه بیشتری برای ادامه ساخت  هزینه کنند و باید دید که ساخت سریال تنها در کشور مجارستان ادامه خواهد داشت یا سازندگان آن به دنبال لوکیشن های متفاوت تری نیز خواهند بود یا نه.

درصورتی که این گزارش درست باشد، این بدین معنی است 343 و شوتایم برای تولید هر قسمت از این سریال حداقل ۴ میلیون دلار هزینه کرده‌اند. این مقدار هزینه برای تعداد زیادی از سریال‌های علمی تخیلی نیز پول زیادی به حساب می آید و درواقع خبر خوبی برای هواداران مسترچیف و مجموعه Halo هم می باشد.

سریال Halo یکی از پروژه‌هایی است که میتوان انتظار داشت تولید آن به‌همراه فیلم‌برداری صحنه‌های گسترشی ریبوت فیلم Dune (تل ماسه)، به‌زودی مجددا آغاز شود. کایل کیلن، سازنده سریال Awake (بیدار) و استیون کین، مولف سریال The Last Ship، به‌عنوان تهیه کننده اجرایی، نویسنده و شورانر در سریال Halo حضور خواهند داشت.
سریال هالو در سال 2021 نمایش داده خواهد شد. پابلو شرایبر در نقش مستر چیف، ناتاشا مک الهون در نقش دکتر هالزی/کورتانا، بوکیم وودبین، یرین ها، شبانه اعظمی، بنتلی کالو، ناتاشا کولزاک، دنی ساپانی، الیو گری، چارلی مورفی و کیت کندی، از دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

اشتراک گذاری