سریال Hawkeye به زودی تولید میشود

دسته بندی

اشتراک گذاری

سریال Hawkeye کارگردانان خویش را شناخت

سریال Hawkeye یک قدم به تولید نزدیک‌تر شده و درحال حاضر مارول استودیو کارگردانان این پروژه را استخدام نموده است .

در نمایشگاه کامیک کان سن دیگوی سال قبل بود که مارول استودیو به طور رسمی ساخت سریال Hawkeye ( هاوک آی ) را تایید و اظهار‌کرد که درین سریال قرار است شاهد بازگشت جرمی رنر , هنرپیشه نقش کلینت بارتون باشیم . همینطور در این سریال قرار است شخصیت کیت بیشاپ هم معرفی شود که هیلی استاینفلد , هنرپیشه نامزد دریافت جایزه اسکار برای بازی در فیلم True Grit ( شهامت حقیقی ) , گزینه نخستین بازی در این نقش است , ولی هنوز این موضوع قطعی نشده است . هم اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون , کارگردانان سریال هاوک‌آی معین شده‌اند . برت و برتی که اسم واقعی آن ها امبر فینلایسون ( برت ) و کتی الوود ( برتی ) است و سوابق کارگردانی فیلم Troop Zero را دارند , وظیفه کارگردانی چندین قسمت از سریال Hawkeye را بر عهده گرفته‌اند .

سریال Hawkeye

برت و برتی به‌همراه ریس توماس

برت و برتی تعداد کارگردانی نیستند که به سریال Hawkeye اضافه شده‌اند و ریس توماس , کارگردان چند قسمت از برنامه Saturday Night Live و سریال Comrade Detective , وظیفه کارگردانی یک‌سری قسمت دیگر از سریال هاوک‌آی را بر عهده گرفته است . مشخص و معلوم نیست که برت و برتی و توماس قرار است چند قسمت از این سریال را کارگردانی نمایند یا این که این که کارگردان دیگری هم ممکن است به‌این پروژه اضافه شود یا این که خیر , ولی به‌نظر می رسد که مارول تصمیم دارد تا سریال Hawkeye را آینده نزدیک جلوی دوربین ببرد . جاناتان ایگلا , نویسنده سریال Mad Men ( مد من ) , وظیفه ساخت این سریال را بر عهده دارد .

توقع می رود سریال Hawkeye در فصل پاییز سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم تازه دیزنی پلاس منتشر شود . به‌تازگی پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier ( فالکون و وینتر سولجر ) هم تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده است و همینطور توقع می‌رود که سریال WandaVision ( وانداویژن ) در ماه دسامبر ۲۰۲۰ ( آذر یا دی ۱۳۹۹ ) از دیزنی پلاس منتشر شود که این موضوع بدین بستگی دارد که همه چیز طبق برنامه پیش برود و مجدد شاهد تعطیلی تولید یا اتفاقی دیگر در پروسه آن نباشیم . علاوه‌بر این , سریال Loki ( لوکی ) هم کماکان طبق برنامه قرار است در فصل بهار سال ۲۰۲۱ منتشر شود .

اشتراک گذاری