سریال Stranger Things در 4 فصل تمام نمی شود

دسته بندی

اشتراک گذاری

فصل چهارم سریال Stranger Things فصل پایانی سریال نخواهد بود

برادران دافر تایید کردند که فصل چهارم سریال Stranger Things قرار نیست فصل پایانی آن باشد , ولی از هم‌اکنون یک پایان برای آن در نظر گرفته شده‌است .

ماه مهر گذشته بود که سرانجام شبکه نت‌ فلیکس از تمدید سریال Stranger Things ( اتفاقات ناآشنا ) برای فصل چهارم خبر داد که به‌جز یک تیزر مرموز , شبکه Netflix داده ها بیشتری از فصل چهارم سریال را منتشر نکرد و درواقع مهم‌ترین سریال مهم طرفداران این بود که‌این سریال علمی تخیلی در فصل چهارم به پایان خواهد رسید یا این که کماکان شاهد ادامه دادن اتفاقات آن خوا‌هیم بود . در هر حال فرایند فیلم‌برداری و تولید فصل چهارم سریال Stranger Things فعلا به علت شیوع ویروس کرونا متوقف است و انتظار می رود تا اواخر فصل تابستان از سر گرفته شود . درحال حاضر در تازه‌ترین خبرها سینما و تلویزیون , سریال Stranger Things قرار نیست در فصل چهارم پایان رسد .

سازندگان سریال Stranger Things

 

به‌تازگی برادران دافر که به تازگی برای فصل سوم نامزد اخذ جایزه امی شده‌اند , مصاحبه‌ای را با هالیوودریپورتر انجام داده‌‌اند که در این مصاحبه از آنان پرسیده شد آیا سریال Stranger Things 4 ( اتفاقات ناآشنا 4 ) قرار است فصل نهایی آن باشد یا این که این سریال برای فصل پنجم باز خواهد گشت . راس دافر در‌این مصاحبه تایید کرد که سریال قرار نیست در فصل چهارم به اتمام برسد , البته آنها از هم‌اکنون از پایان سریال خبر دارند و می دانند که سریال در چه زمانی به پایان خواهد رسید . راس دافر ذکر کرد :

 

فصل چهارم قرار نیست فصل آخری باشد . ما می دانیم که پایان سریال چه‌گونه خواهد بود و چه وقتی رخ خواهد داد . تأخیر در ایجاد فصل چهارم به علت شیوع ویروس کرونا , این فرصت را به ما بخشید تا نگاهی رو به جلو داشته باشیم و بفهمیم که چه چیزی برای سریال بهتر است . با شروع به پر کردن این جاهای خالی , به ما ایده بهتری داده شد تا ببینیم که نیاز داریم تا چه مدت این داستان را دنبال و روایت کنیم .

سریال Stranger Things

 

برادران دافر

 

قبلا مت دافر گفته بود که انتظار دارند سریال Stranger در فصل چهارم یا این که پنجم به اتمام برسد . با توجه به صحبت‌های برادران دافر , به‌نظر می رسد که نتفلیکس از هم‌اکنون به ساخت فصل پنجم سریال هم چراغ سبز نشان داده باشد . راس دافر به‌دنبال توضیح داد که‌این برای اولین‌بار است که آن ها پیش از تولید فصل چهارم سریال Stranger Things , همگی فیلمنامه‌های یک فصل سریال را متن و تکمیل کرده‌اند و این مسئله باعث می شود تا آن ها نگاه کلی و بهتری برای رفع نواقص آن داشته باشند .

 

انتظار می رود سریال Stranger Things 4 در طول سال ۲۰۲۱ از شبکه Netflix منتشر شود . مانند سه فصل قبل وظیفه ساخت فصل چهارم این سریال هم بر عهده برادران دافر خواهد بود . میلی بابی براون , دیوید هاربر , فین ولفهارد , گیتن ماتارازو , کلب مک‌لاگلین , نوآ اشنپ , وینونا رایدر , چارلی هیتون , ناتالیا دایر , جو کری , سیدی سینک , کارا بوینو , پرایا فرگوسن , مایا هاوک و برت گلمن , از جمله بازیگرانی میباشند که در فصل چهارم سریال Stranger حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت .

 

اشتراک گذاری