شرکت برادران وارنر Tenet را اکران میکند

دسته بندی

اشتراک گذاری

تاریخ نمایش فیلم تنت شهریور ماه اعلام شد

شرکت برادران وارنر در یک بیانیه‌ی رسمی تایید کرد که فیلم Tenet کریستوفر نولان را در تاریخ ۲۶ آگست/اوت ( چهارشنبه , ۵ شهریور ) در تمامی سینماهای بازشده اکران مینماید . فیلم با کمی تأخیر در شهرهای امن آمریکا نمایش داده می گردد .

 

شرکت برادران وارنر / فیلم تنت کریستوفر نولان
شرکت برادران وارنر

به طور رسمی ذکر کرد که فیلم Tenet در تاریخ ۲۶ اوت ( ۵ شهریور ) در سینماهای خارج از آمریکا نمایش داده خواهد شد . همچنین «تنت» در ایالات متحده با ۷ روز تأخیر نسبت به بیش از ۷۰ کشور حاضر در برنامه‌ی اکران بین‌المللی اکران می‌گردد . اما از ۳ سپتامبر ( پنج شنبه , ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ خورشیدی ) هم فیلم در همه‌ی شهرها امریکا روی پرده نمی‌رود و صرفا درون مناطقی اکران می‌گردد که شرایط نسبتا امنی از حیث میزان در گیر بودن مردم به ویروس کرونا/کووید 19 دارند . هدف های خارجی مدنظر برادران وارنر برای آغاز نمایش نیز متشکل از کشورهایی همچون ایتالیا , کانادا , استرالیا , فرانسه , آلمان , ژاپن , کره , روسیه و بریتانیا می‌باشند . همینطور اگر قرار بر اکران فیلم در چین دقیقا در همین تاریخ باشد , هیئت اکران آن مملکت این خبر را طی روزهای آینده اعلام خواهد کرد .

پرخرج‌ترین فیلم اورجینال/غیر اقتباسی/غیر دنباله/غیر پیش‌درآمد/غیر ریبوت ۱۱ سال اخیر با پذیرش این نوع از اکران خویش را تحت فشار مالی زیاد و خطر اسپویل و لو رفتن سریع‌تر نسخه‌های غیر قانونی قرار میدهد ; مواردی که میتوانند روی سودآوری کلی آن تاثیر زیادی داشته باشند . البته برادران وارنر همان‌گونه که پیش‌تر هم اعلام شده بود , مطابق خواسته‌ی کریستوفر نولان مبنی بر حمایت حداکثری از سالن‌های سینما و فرهنگ تماشای فیلم در این مکان‌ها , «تنت» با بازی جان دیوید واشنگتن , الیزابت دبیکی , رابرت پتینسون و کنت برانا را در سریع‌ترین زمان ممکن به همه‌ی سینماهای باز شده می‌فرستد .

مرد کج شده سیاه پوست در حال راه رفتن روی دیوار در فیلم تنت کریستوفر نولان

این جنس از برنامه‌ریزی برای اکران نسبتاً هیچ شانسی برای تأخیر خوردن ندارد . چون عملا میگوید هر سینما , بعد از ۲۶ آگست/اوت ( ۵ شهریور ) هر زمان که به‌صورت رسمی گشوده بود , میتواند نمایش فیلم را آغاز نمایند . گفته میگردد که تریلر نهایی فیلم بعد از پخش اختصاصی در سالن‌های سینما وارد اینترنت می‌شود تا تاریخ نمایش اثر را به همگان اعلام نماید ; تریلری که گویا شخص کریستوفر نولان آن را تدوین نموده است و طولانی‌ترین تریلر Tenet محسوب می‌شود .

اشتراک گذاری