شرکت یونیورسال به وسیله سینماهای امریکا تحریم شد

دسته بندی

اشتراک گذاری

شرکت یونیورسال به وسیله سینماهای امریکا تحریم شد
سینمای AMC مطرح ترین اوپراتور سینمایی در عالم روز سه‌شنبه گفت که دیگر هیچ کدام از فیلم‌های استودیو یونیورسال را در هیچ یک از سینما هایش در دنیا پخش نخواهد کرد .

این تصمیم در حالی اعلام شد که وال استریت ژورنال به گزارش رئیس اجرایی اِن بی سی یونیورسال گفته است که توقع دارد فیلم‌ها را هم زمان در سینما‌ها و همینطور در قالب نمایش خانگی ارائه دهند .

شرکت یونیورسال وابسته به اِن بی سی یونیورسال است که پایین مجموعه‌ای از کمپانی رسانه‌ای کامکست است . سینمای AMC نیز بیشتراز هزار سینما در سراسر دنیا داراست .

آدام آرون مدیریت اجرایی AMC می گوید : اِی اِم سی معتقد است که با این مبادرت پیشنهادی که فیلم‌ها هم‌زمان در خانه‌ها و سینما‌ها دردسترس باشند , یونیورسال در هم اکنون شکستن الگوی تجارت است و معاملات در بین دو کمپانی را به نیز خواهد زد .

یونیورسال میگوید از این تصمیم زیاد نا آرزو شده و آن را عملی برای سردرگمی منزلت و اقدامان آنان تیتر نموده است . سخنگوی این شرکت اعلام کرد : ما کاملاً به تجربه سینمایی معتقد هستیم و هیچ چیزی را خلاف ضابطه اعلام نکرده ایم . همان طور که به تازگی این برنامه را آغاز کردیم به عمل خویش ادامه خوا‌هیم بخشید و فیلم ها را مستقیما در سینما و همینطور سامانه پریمیوم تماشای آنلاین فیلم‌ها ( PVOD ) منتشر خوا هیم کرد .

قبلا برنامه کودکان «تور جهانی ترول ها» از این شرکت فارغ از نمایش در سینماها مستقیماً به صورت دیجیتالی منتشر شد و یک فیلم دیگر از این شرکت به زودی حالت مشابهی را تجربه خواهد کرد .

نمایش فیلم‌های سینمایی مهمی در آمریکا برای خودداری از شیوع کرونا به عقب افتاده است و همین سبب ساز شد تنی چند از فیلم‌ها سوای نمایش سینمایی به صورت آنلاین نمایش داده شود .

اشتراک گذاری