شکایت بابت مهیج نبودن فیلم

دسته بندی

اشتراک گذاری

شکایت بابت مهیج نبودن فیلم
تریلر‌های فیلم سینمایی «رانندگی» ممکن است بعضی از مخاطبان سینما را به نادرست انداخته باشد که با فیلمی مانند «سریع و خشن» روبه رو هستند و همین مسئله منجر شد علاقمندان به فیلم‌های اکشن , این فیلم را مورد عیب گیری قرار بدهند . با این وجود فیلم سینمایی «رانندگی» اثر هنرمندانه نیکلاس ویندینگ رفن یکی‌از بهترین‌های ده سال اخیر بود .

رایان گاسلینگ هم با بازی در نقش اساسی این فیلم اثبات کرد که بالاتر از یک هنرپیشه معمولی در هالیوود است .

این اثر که نمایشنامه آن بوسیله حسین امینی از رمانی به متن جیمز سالیس اقتباس شده , روایت یک راننده بدلکار در هالیوود را قصه می کند که با وصال نصف شب به راننده ای که سارقان را فراری می‌دهد , تبدیل می شود . پیرو به چندین مورد از جزئیات جذاب این فیلم سینمایی اشاره میکنیم .

فیلمی با میزان دارایی بالا و بازی هیو جکمن
گزارش ۱۹

هنگامی که تنظیم کنندگان این فیلم سینمایی , حق ساخت فیلم از کتاب داستان جیمز سالیس را خریداری کردند , قرار بود که هیو جکمن در نقش اساسی این فیلم حضور داشته باشد . همینطور قرار بود دارایی بالایی برای ساخت این فیلم در لحاظ گرفته شود و نیل مارشال نیز آیتم کارگردانی بود . پس از رفتن جکمن این فیلم به یک پروژه کوچک تبدیل شد و نیکلاس رفن و رایان گاسلینگ به آن بیشتر شدند .

بازیگری که ایده کشته شدن نقشش را بخشید
گزارش ۱۹

برایان کرانستون یک کدام از اولی بازیگرانی بود که به گروه فیلمسازی «رانندگی» بیش تر شد چرا‌که نیکلاس رفن عشق متعددی به سریال «برکینگ بد» داشت . کارگردان‌های متعددی در آن زمان برایان کرانستون را درین سریال دیدند و پیشنهاد‌های متعددی به‌این هنرپیشه داده شده بود . کرانستون میزان متعددی از دیالوگ‌های خویش در‌این فیلم را به صورت بداهه انجام داده است و گفته می شود ایده کشته شدن شخصیتش در فیلم , ایده خودش بوده است .

گلایه خیره کننده از تهیه و تنظیم کنندگان
گزارش ۱۹

در تریلر فیلم سینمایی «رانندگی» بخش‌های کوتاهی از سکانس‌های تعقیب و گریزو فرار این فیلم مستعمل بود که سبب شد تفکر کنیم این اثر یک فیلم اکشن و هیجان آور خواهد بود و شباهت‌هایی با فیلم «سرقت در ۶۰ ثانیه» و یا این که «سریع و خشن» خواهد داشت . بخش اعظمی از هوا داران که با این پیش مسئله به سراغ دیدن این فیلم رفتند و با اثری درام مانند «راننده تاکسی» مواجه شدند خشمگین بودند تا جایی که یک شخص به همین جهت از تنظیم کنندگان فیلم گلایه کرد .

معاش تالیف کننده و بازیگران در منزل کارگردان
گزارش ۱۹

نیکلاس ویندینگ رفن , در حالی که سرگرم فیلمبرداری این پروژه بود مولف این فیلم سینمایی را به منزل خویش دعوت میکند تا به‌این صورت وقت بیشتری را برای عمل کردن روی نمایش نامه داشته باشند . رفن همینطور چند نفر از اعضای بازیگری را به منزل اش دعوت کرده بود . وی علاوه بر این در منزل خویش جلسات تلاوت فیلم را برگزار می کرد و تدوین کردن فیلم را هم در همانجا انجام بخشید .

آوا که فرشته نجات فیلم شد
گزارش ۱۹

اولی دیدار نیکلاس رفن و رایان گاسلینگ به طور کامل ناجور پیش رفت . رفن بیمار شده بود و گاسلینگ این مورد را نشانه‌ای از اخلاق و رفتار نامطلوب با خویش می‌دانست . در روش رجوع و برگشت به حیث میرسید که رایان درین فیلم نخواهد بود , البته اجرای آهنگی از رادیو خودرو سبب شد که رفن داده ها بیشتری از این شخصیت و عشق اش به آهنگ بدهد و همین مورد عشق و علاقه گاسلینگ به نقش را بیشتر کرد .

بیشتر بدلکاری‌ها به وسیله گاسلینگ انجام شد

در تیتراژ آخری فیلم اسم یک‌سری راننده بدلکار چشم می‌گردد . با این وجود رایان گاسلینگ میزان متعددی از بدلکاری‌های رانندگی اش را خودش انجام داده است . وی برای این عمل در یک یادگرفتن بدلکاری فشرده کمپانی کرد .

اشتراک گذاری