«صله سحر» نمایش آنلاین خواهد داشت

دسته بندی

اشتراک گذاری

«صله سحر» نمایش آنلاین خواهد داشت
بهرام صادقی مزیدی تالیف کننده , تهیه و تنظیم کننده و کارگردان سینما , در رابطه پایانی حالت نمایش همگانی «صله سحر» و احتمال نمایش آنلاین این اثر اظهار کرد : حالا در هم اکنون رایزنی و طرح ریزی برای نمایش آنلاین این فیلم هستیم , زیرا بعید می دانم بعد از گذشت یک‌سری سال که از ساخت و فراهم سازی اش می‌گذرد , نمایش همگانی به آن وابستگی بگیرد از سویی شم میکنم وضعیت خیر برای نمایش اتفاق افتاده است و امیدوارم رایزنی‌ها به سود رسد تا بتوانیم به هدفمان برسیم .

وی خاطر نشان نمود : زمان کنونی فیلم ۱۰۵ دقیقه است که در صورت مهیا شدن وضعیت نمایش آنلاین , به حدود ۸۰ دقیقه میرسد و بعد از آن مساله فنی آن هم مجدد انجام خواهد شد .

صادقی مزیدی در باب دیگر فعالیت‌های خویش ذکر کرد : دو فیلمنامه نوشتم که یکی با اسم «فرمانده» بنیاد مراقبت اثرها چاپ خواهد کرد و نمایش نامه بعدی «خان ننه» است که سوره مهر تصویب شده کرده تا آن را چاپ نماید .

گفتنی است «صله سحر» به نویسندگی و کارگردانی فرزین مهدی پور و تهیه و تنظیم کنندگی بهرام صادقی مزیدی است که بازیگرانی نظیر ماه فیس خلیلی , سعید پور صمیمی , مریم معترف , عنایت شفیعی , علی ملاپور , بهرام ابراهیمی و . . . در آن نقش آفرینی می‌نمایند .

اشتراک گذاری