عرفان خان درگذشت

دسته بندی

اشتراک گذاری

عرفان خان درگذشت
عرفان خان هنرپیشه پر اسم و رسم سینمای هند در سن ۵۳ سالگی بر اثر «تومور اندوکرین» در بیمارستانی در شهر مومبای درگذشت .

وی دیروز به دلیل عفونت در حیطه روده بزرگ در بخش مراقبت‌های ویژه درمان‌گاه کوکیلابن بمبئی بستری شده بود .

عرفان خان هنرپیشه زاده هندوستان موفقیت‌های چشمگیری را نیز در سینمای بالیوود و نیز در غرب رقم زده بود .

وی در مارس ۲۰۱۸ فاش کرد که به تومور عصبی و غدد داخل ریز دچار شده‌است , ولی بعداز معالجه , وی توانست به میزان کافی سالم خویش را به دست بیاورد تا در یک فیلم سینمایی بازی نماید . این فیلم سینمایی که نهایی اثر وی به حساب می‌آید قرار بود در ماه مارس نمایش شود که به دلیل پاندمی کرونا تعویق افتاد .

وی دربین مخاطبان انگلیسی گویش برای بازی در نقش پلیس در فیلم سینمایی «میلیونر زاغه نشین» شناخته میشود . این فیلم سینمایی دوچندان غالب بود و توانست در هشت بخش جوایز اسکار , نامزد شود .

وی که متولد سال ۱۹۶۶ میلادی است پس از آنکه تحت عنوان یک بازیکن ورزش کریکت باخت خورد به مکتب سینمایی رفت . وی با آنکه در سال ۱۹۸۸ نقش کوتاهی را بازی کرد , البته کارایی کرد تا در صنعت فیلمسازی پیشگام شود .

وی در فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» کالا سال ۲۰۱۲ نقش یک پزشک معالج و در فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک» در سال ۲۰۱۵ هم نقش یک تاجر را بازی کرده بود . وی همینطور در فیلم سینمایی «زندگی پی» به کارگردانی آنگ لی هم نقش آفرینی نموده است . عرفان خان هنرپیشه دارای شهرت سینمای هند در سن ۵۳ سالگی بر اثر «تومور اندوکرین» در بیمارستانی در شهر مومبای درگذشت .

وی روز قبل به دلیل عفونت در منطقه روده بزرگ در بخش مراقبت‌های ویژه درمانگاه کوکیلابن بمبئی بستری شده بود .

عرفان خان هنرپیشه زاده هندوستان موفقیت‌های چشمگیری را نیز در سینمای بالیوود و نیز در غرب رقم زده بود .

وی در مارس ۲۰۱۸ فاش کرد که به تومور عصبی و غدد داخل ریز دچار شده‌است , ولی بعداز معالجه , وی توانست به میزان کافی تندرست خویش را به دست بیاورد تا در یک فیلم سینمایی بازی نماید . این فیلم سینمایی که پایانی اثر وی به حساب میآید قرار بود در ماه مارس نمایش شود که به دلیل پاندمی کرونا تعویق افتاد .

وی دربین مخاطبان انگلیسی گویش برای بازی در نقش پلیس در فیلم سینمایی «میلیونر زاغه نشین» شناخته می شود . این فیلم سینمایی زیاد پیروز بود و توانست در هشت بخش جوایز اسکار , نامزد شود .

وی که متولد سال ۱۹۶۶ میلادی است بعداز آنکه تحت عنوان یک بازیکن ورزش کریکت باخت خورد به مکتب سینمایی رفت . وی با آنکه در سال ۱۹۸۸ نقش کوتاهی را بازی کرد , البته سعی کرد تا در صنعت فیلمسازی پیشگام شود .

وی در فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» متاع سال ۲۰۱۲ نقش یک پزشک معالج و در فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک» در سال ۲۰۱۵ هم نقش یک تاجر را بازی کرده بود . وی همینطور در فیلم سینمایی «زندگی پی» به کارگردانی آنگ لی هم نقش آفرینی نموده است .

اشتراک گذاری