فیلم خروج به بازه ی 1 ملیاردی رسید

دسته بندی

اشتراک گذاری

فیلم خروج به بازه ی 1 ملیاردی رسید
پس از گذشت ۳ روز و ۲۱ ساعت از ادامه نمایش “ خروج ” در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا , این فیلم از مرز یک میلیارد فروش به طور کلی دو پلتفرم گذشت .

با مجموع آمار هر دو خدمت فیلیمو و نماوا , ۸۴ هزار و چهارصد بلیط در ۳ روز ۲۱ ساعت به فروش رفته که در آمدی بیشتراز یک میلیاردی به همراه داشته است . از طرفی طبق معیار‌های سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در حیث به دست آوردن دست‌کم ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیط , دسترسی ۶ ساعته به محتوا و قابلیت تماشای خانوادگی , مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در دو خدمت وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا را می‌توان دستکم ۲۱۱ هزار نفر برآورد کرد .

( خروج ( در حالی به باشگاه یک میلیاردی‌‏ها متداول است که نخستین بار است پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینما‌ها یک فیلم به صورت اینترنتی نمایش میشود . این تجربه در نمایش فیلم سینمایی داستانی پیش از این در مرزو بوم وجود نداشته است و با نقص‌ ورژن غیر رسمی هم دقایقی بعداز نمایش آنلاین روبه‌رو شد .

این فیلم روایت معاش گروهی پنبه‌کار شهرستانی را ماجرا می‌نمایند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده‌هایی که به آن ها داده شده , توخالی درآمده این مجموعه تصمیم می گیرند برای اعتراض به حالت شان نزد هیات دولت در ارگان سر کردگی جمهوری بروند .

فرامرز قریبیان , پانته آ پناهی ها , کامبیز دیر باز , سام قریبیان , محمدرضا شریفی نیا , گیتی قاسمی , جهانگیر الماسی تحت عنوان بازیگران با اهمیت درین فیلم به بازی نقش پرداختند .

اشتراک گذاری