فیلم گری هاند با بازی تام هنکس20 تیر نمایش می شود

دسته بندی

اشتراک گذاری

فیلم گری هاند با بازی تام هنکس20 تیر نمایش می شود

اپل تی وی پلاس سرانجام تاریخ نشر فیلم Greyhound با بازی تام هنکس را معین و اعلام نموده است .

تام هنکس / فیلمپو

شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا منجر عقب افتادن نمایش فیلم‌های بسیاری شد و کمپانی سونی پیکچرز هم در ابتدا نمایش فیلم Greyhound ( گری‌هوند ) تا مدت زمان نامشخصی را عقب انداخت و در ادامه مشخص شد که این فیلم درام جنگ جهانی دوم قرار است از سرویس استریم اپل تی وی پلاس منتشر شود . درواقع اپل با پرداخت ۷۰ میلیون دلار حق پخش این فیلم را خریداری نموده است . هم اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون , تاریخ انتشار فیلم گری‌هوند معین شده‌است . سرویس استریم Apple TV Plus اظهار‌کرد که فیلم Greyhound با بازی تام هنکس قرار است در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰ ( ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ) از این شبکه منتشر شود .

همچنین Apple TV Plus تریلری از فیلم Greyhound را نیز منتشر کرده که درواقع همان تریلری است که سونی در اسفند سال گذشته منتشر کرده بود . اتفاقات فیلم Greyhound در روزهای اولیه جنگ جهانی دوم جریان دارد که یک کاروان بین‌المللی که از ۳۷ کشتی نیروهای متفقین تشکیل شده شده است , به رهبری کاپیتان ارنست کراوس با بازی تام هنکس که اولین فرمانده یک ناوشکن در ایالات متحده آمریکا است , در حال عبور از شمال اقیانوس اطلس است که بوسیله گروهی از قایق‌های شکاری آلمان نازی تحت تعقیب قرار می گیرند . این فیلم به اثری دلهره‌آور از دوران جنگ جهانی دوم توصیف شده‌است .

فیلم Greyhound

 

تام هنکس , استیون گراهام , الیزابت شو , راب مورگان , کارل گلوسمن , لی نوریس و مانوئل گارسیا رولفو , از جمله بازیگرانی میباشند که در فیلم Greyhound حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند . این فیلم اقتباسی از رمان The Good Shepherd ( چوپان خوب ) , اثر سی . اس . فارستر است و علاوه‌بر بازی , هنکس وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را هم بر عهده داشته است . آرون اشنایدر , کارگردان فیلم Get Low , کارگردانی فیلم Greyhound را بر عهده داشته است .

همچنین اپل تی‌وی پلاس در همکاری با استیون اسپیلبرگ و تام هنکس در حال ساخت مینی سریال Masters of the Air ( حاکمان آسمان ) است . این سریال درام جنگی که اتفاقات آن براساس واقعیت است و در جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد , درواقع در ادامه ساخت و انتشار سریال Band of Brothers ( جوخه برادران ) و سریال The Pacific ( اقیانوس آرام ) ایجاد می‌شود و اسپیلبرگ و هنکس به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارند و سریال Masters of the Air قرار است توسط استودیوی داخلی اپل تولید شود .

اشتراک گذاری