فیلم 47Ronin با حضور کیانوریورز

دسته بندی

اشتراک گذاری

فیلم 47Ronin در شبکه نتفلیکس ساخته می شود

شبکه نتفلیکس در هم اکنون ساخت یک دنباله براساس فیلم 47Ronin است که کارگردان این پروژه را هم استخدام کرده , اما شاید آن چیزی نباشد که انتظارش را داشتید .

فیلم 47Ronin در سال ۲۰۱۳ با بودجه بسیاری بزرگی ایجاد و روی پرده‌های سینما رفت , البته نه‌تنها این فیلم اکشن فانتزی نتوانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند , بلکه در گیشه هم با استقبال سرد تماشاگران مواجه شد و این فیلم درواقع یک باخت تجاری بزرگ را تجربه کرد . در این فیلم کیانو ریوز نقش شخصیت کای را بر عهده داشت که به اویشی , رهبر ۴۷ رونین ملحق میشود . حال در جدیدترین خبر ها سینما و تلویزیون , دنباله فیلم چهل و هفت رونین در دست ساخت است . طبق خبری که ددلاین منتشر کرده , دنباله فیلم 47Ronin بعد از هفت سال در دست ساخت است و این فیلم قرار است از شبکه نتفلیکس منتشر شود .

همینطور وظیفه کارگردانی دنباله فیلم 47Ronin بر عهده ران یوآن خواهد بود و این فیلم به وسیله Universal 1440 ایجاد و از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد . علاوه‌بر این گفته میگردد که اتفاقات فیلم ۴۷ رونین در دوره متفاوتی جریان دارد . یوآن در حال حاضر بیشتر برای بازی در فیلم Mulan ( مولان ) و فیلم The Paper Tigers شناخته می شود که در هر دو فیلم از صحنه‌های اکشن فیزیکی و هنرهای رزمی مصرف شده شده‌است . همینطور وی وظیفه کارگردانی فیلم Unspoken : Diary of an Assassin و فیلم Step Up China را هم بر عهده داشته است و همینطور او سوابق طولانی به‌عنوان بدلکار صحنه‌های اکشن فیلم‌های متعدد دارد.

فیلم 47Ronin

ران یوآن در گلیم قرمز‌رنگ فیلم Mulan / مولان

همینطور اتفاقات دنباله فیلم 47Ronin قرار است حدود ۳۰۰ سال بعد از رویدادها قسمت نخستین جریان داشته باشد و باتوجه‌به این زمینه , مشخص نیست که به هیچ عنوان شاهد برگشت بازیگری در نصیب دوم خوا‌هیم بود یا این که سازندگان فیلم از یک گروه بازیگری مختلف استفاده خواهند کرد . بااین‌حال , درصورتی که شاهد برگشت کیانو ریوز در قسمت دوم فیلم چهل و هفت رونین باشیم , ممکن است توضیحاتی برای این مورد وجود داشته باشد .

یوآن در ارتباط با دنباله فیلم 47Ronin اذعان کرد : «من از همکاری با یونیورسال و تیم تولید کننده فراوان هیجان زده هستم که قرار است یک اثر با ژانرهای ترکیبی زیرا هنرهای رزمی , اکشن , ترسناک و سایبرپانکی به کارگیری کنیم . این فیلم قرار است یک اثر مشغول کننده , لبریز تنش و بسیار هیجان انگیز برای بینندگان در سراسر دنیا باشد» . در صورت موفقیت دنباله فیلم ۴۷ رونین , این فیلم به فیلم‌های اکشن و چیره شبکه نتفلیکس زیرا فیلم Extraction ( استخراج ) و فیلم The Old Guard ( نگهبانانی از قدیم ) خواهد پیوست که طی چند ماهه گذشته با استقبال گسترده بینندگان مواجه شده بودند .

اشتراک گذاری