Books of Blood مهرماه پخش میشود

دسته بندی

اشتراک گذاری

تاریخ پخش فیلم Books of Blood مشخص شد

شبکه هولو به‌تازگی تاریخ دقیق پخش فیلم اقتباسی Books of Blood را اعلام کرده و از پوستر قانونی آن رونمایی نموده است .

شبکه هولو ( Hulu ) اعلام کرده است که فیلم سینمایی Books of Blood در روز ۷ اکتبر ( ۱۶ مهر ) پخش خواهد شد , این شبکه همچنین پوستر فیلم را منتشر نموده است . این فیلم سینمایی اقتباسی از مجموعه کتاب‌های ترسناک Books of Blood نوشته‌ی کلیو بارکر است . فیلمی که با برانسون براگا در آن به‌عنوان کارگردان و یکی از نویسندگان حاضر شده‌است و بریت رابرستن از بازیگران آن است .

مجموعه کتاب Books of Blood در ۶ جلد طی سال‌های ۸۵ – ۱۹۸۴ منتشر شد . عنصر غالب این شرکت ژانر وحشت بود و در آن عناصری فانتزی هم دیده می شد . مجموعه‌ای که در زمان تکثیر با استقبال منتقدان و خوانندگان مواجه شد و استیون کینگ هم از نویسنده‌ی آن یعنی کلیو بارکر به‌عنوان «آینده‌ی [ژانر] وحشت» یاد کرد . بعضا از داستان‌های این مجموعه که در فیلم هم به کار رفته‌اند , تا قبل از این به‌صورت سینمایی و تلویزیونی اقتباس شده‌اند . برای نمونه می‌توان به داستان «ممنوعه» ( The Forbidden ) اشاره نمود که نتیجه‌ی اقتباس آن فیلم‌های کندی‌من ( Candyman ) و قطار گوشت نیمه‌شب ( The Midnight Meat Train ) شدند .

فیلم Book of Blood

تصویر خام فیل

فیلم Books of Blood اولین فیلم سینمایی برانسون بارگا در رده کارگردان است و وی علاوه‌بر این , یکی نویسندگان و تهیه‌کننده اجرایی اولی ساخته خود هم به حساب میآید . از بازیگران حاضر در فیلم  می‌توان به آنا فرایل , بریت رابرتسن , رافی گاورون و یول وازکوئز اشاره نمود . آدام سیمون که در تهیه سریال Salem هم نقش داشته است , یکی از نویسندگان فیلم Books of Blood به حساب می آید . نویسندگان این فیلم سینمایی سه روایت از داستان‌های کتاب را با یکدیگر ترکیب مینمایند و از محتوای اورجینال کتاب هم استفاده کرده و با روایتی فراگیر دست به تعریف داستان می‌زنند .

آنا فرایل در فیلم  ایفای نقش ماری را برعهده خواهد داشت . ماری , روانشناسی باهوش است که برای تقلیل و رد تئوری‌ها و باورهای غیرعلمی مشهور است . وی در سوگ پسر هشت ساله خویش که بر اثر سرطان خویش فوت کرده , نشسته است و وقتی که معشوقه‌ جدیدش , یعنی سیمون او را متقاعد می کند که میتواند با پسر مرده‌ی او حرف بزند , ماری دچار تغییراتی می شود . بریت رابرتسن وظیفه‌ی اجرای نقش جِنا را برعهده دارد . جنا دختری بسیار حساس است که از عارضه «صدابیزاری» رنج می برد . وی که از صدا متنفر است , بعد از این‌که می فهمد مادرش قصد بازگرداندن وی به «مزرعه» را دارد , تصمیم میگیرد به لس‌آنجلس برود .

رافی گارون در نقش سیمون حاضر میشود . مرد جوان کاریزماتیکی که با ماری وارد رابطه میشود و خویش را واجد امکان احضار ارواح معرفی می نماید و مدعا میگردد که میتواند با پسر فوت کرده‌ی ماری کلام نماید . یول وازکوئز هم نقش بِنِت , قاتلی حرفه‌ای را بازی میکند که آخرین مقتولش به وی از کتابی بسیار گران بها خبر داده که بِنِت و همسرش می‌توانند به وسیله‌ی آن بازنشسته شوند ; اما به شرطی که آن ها از پس خطرها ماوراءالطبیعه‌ای که در مسیر رسیدن‌ به کتاب قرار دارد , به سلامت بربیایند . پوستر فیلم سینمایی  را در زیر مشاهده نمایید .

اشتراک گذاری