فیلم Secret wars بزرگترین اثرمارول

دسته بندی

اشتراک گذاری

 

فیلم Secret wars بزرگترین اثر مارول خواهد بود

آنتونی روسو معتقد است فیلم Secret Wars که احتمال ساخت آن در مجموعه Avengers موجود هست , بزرگ‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول ( MCU ) خواهد بود .

آنتونی روسو که به همراه برادرش جو , کارگردانی فیلم Avengers : Endgame را بر عهده داشت , به‌تارگی اعلام نموده است که فیلم احتمالی Secret Wars می تواند به بزرگ‌ترین فیلم در دنیای سینمایی مارول تبدیل شود . بعداز گذشت ۱۰ سال از ساخت او‌لین فیلم MCU , روایت این مجموعه که تمام ابرقهرمانان با اهمیت مارول را در خویش جای داده بود , در فیلم‌های Avengers : Infinity War و Avengers : Endgame به نقط ی اوج خویش رسید . کارگردان‌های هر دو فیلم برادران روسو بودند و نویسندگی آنها بر عهده کریستوفر مارکوس و استفن مک‌فیلی بود .

ابرقهرمانان مارول روی جلد کمیک Secret Wars

هر چند هنوز ساخته شدن فیلم Secret Wars به‌طور رسمی تایید نشده , اما این که آنتونی روسو میگوید این فیلم چه بسا از Endgame نیز بزرگتر خواهد بود , در نوع خویش اظهارنظر دوچندان جالبی است . همان‌طور که در فیلم‌های تیم اونجرز دیدیم , ابرقهرمانان مارول از گوشه و کنار دنیای سینمایی این موسسه بدور هم جمع شدند و آن ماجراهای فیلم Infinity War را رقم زدند ; جایی که تانوس درنهایت نیمی از این شخصیت‌ها را از بین برد . همین مسئله سبب شد تا روایت فیلم Endgame با تعداد کمتری ابرقهرمان دنبال شود . ولی آنان توانستند سنگ‌های ابدیت‌ را از گذشته به‌دست آورند تا از آن ها درمقابل تانوس و ارتش او به کار گیری نمایند . با وجود یک گروه بازیگری بزرگ و قدرتمند و فروش بی‌نظیر در باکس آفیس , می توانیم فیلم Endgame را حداقل از دید تجاری , بزرگ‌ترین فیلم تاریخ سینما بنامیم . بعد از این فیلم , طرف داران مارول یک سؤال اساسی داشتند : این موسسه چه‌طور میتواند فیلمی بزرگتر از Endgame خلق کند؟ سوالی که ظاهرا آنتونی روسو جوابش را می داند .

برادران روسو به تازگی با وبسایت BroBible مصاحبه‌ای انجام دادند . در‌این رای زنی از آن ها پرسیده شد که آیا احتمال دارد مجدد به گروه اونجرز و دنیای سینمایی مارول برگردند و هما‌ن‌طور که تا قبل از این هم ابراز تمایل کرده بودند , به‌عنوان نمونه فیلم Secret Wars را بسازند؟ همینطور در‌این گفت‌وگو , دلیل علاقه آنها به کمیک Secret Wars و تبدیل آن به فیلم پرسیده شد که برادران روسو در پاسخ , به بزرگی قصه این موسسه اشاره کردند و گفتند که در صورتیکه چنین داستانی به فیلم تبدیل شود , بسیار بزرگتر از چیزی خواهد بود که تصورش را می کنیم . آنتونی روسو آن‌گاه به‌این مورد پرداخت که فیلم Secret Wars در‌حالتی که ساخته بشود , به بزرگ‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد شد .

پیرو بخش کوتاهی از گفتگو جو و آنتونی روسو را می خوانید :

«جو : من زمانی‌که ۱۰ یا این که ۱۱ ساله بودم این کمیک را خواندم . این قضیه به اندازه‌ای بزرگ بود که تمام ابرقهرمانان مارول را در خودش جای می‌داد . این کمیک یکی از اولین کتاب‌هایی بود که چنین کاری می کرد . چه اتفاقی میفتد زمانی شما همگی آن شخصیت‌ها را کنار هم قرار می‌دهید؟ اینجانب همچنین از این ایده که شخصیت‌های منفی و قهرمانان با یکدیگر متحد شوند خوشم میاید . اینجانب و آنتونی ارتباط ها پیچیده میان شخصیت‌های منفی و قهرمانان را دوست داریم . ما همینطور به شخصیت‌های بدی که خودشان را قهرمان میبینند علاقه داریم . کلیه اینها در ماجرا Secret Wars به چشم می‌خورند . ساخت فیلمی به بزرگی Infinity War در حقیقت بی‌ارتباط با رویایی که از Secret Wars در سر داشتیم , نیست . که ولی از لحاظ اندازه , Secret Wars دنیای بزرگتری داراست .

فیلم Secret Wars

آنتونی : این میتواند به بزرگ‌ترین فیلمی که تصورش را می کنید تبدیل شود . همین قضیه ما‌را تا این حد هیجان‌زده می‌نماید . جاه‌طلبی برای ساخت این فیلم چه بسا بزرگتر از چیزی است که برای فیلم‌های Infinity Saga وجود داشت . »

کمپانی مارول تا به امروز دو خط داستانی را برای کمیک‌های Secret Wars دنبال نموده است . کمیک دارای اهمیت که در ۱۲ شماره در سال ۱۹۸۴ منتشر شد , روایت ابرقهرمانان و دشمنانی را به تصویر میکشید که به‌وسیله بیاندر ( Beyonder ) , به سیاره بتل‌ورلد ( Battleworld ) آورده شده بودند . کمیک جدیدتر نیز که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد , ماجرای نابودی دنیاهای چندگانه را ماجرا می کرد . هر دوی این کمیک‌ها از نظر وسعت روایت , مطابق با به عبارتی چیزی می باشند که برادران روسو میگویند .

وجود تمامی شخصیت‌های این کمیک در یک فیلم میتواند آن فیلم را به عظیم‌ترین اثر در دنیای سینمایی مارول تبدیل نماید . فکر کنید که نه‌تنها شخصیت‌های Avengers و Guardians of the Galaxy , بلکه قهرمانان Fantastic Four و X – Men به همراه تمامی دشمنان‌شان می توانند در فیلم Secret Wars حضور داشته باشند . به همین خاطر است که آنتونی روسی میگوید این فیلم از Endgame نیز بزرگتر خواهد شد .

همان‌طور که گفتیم فعلا ساخت شدن فیلم Secret Wars قطعی نیست , البته بخش اعظمی از دوست داران پیش‌بینی می‌نمایند که ماجرا فازهای آینده MCU در یک فیلم بزرگ نظیر Secret Wars به سرانجام خواهد رسید . در حالتی‌که هم این پیش‌بینی صحیح باشد , باتوجه‌به این‌که او‌لین فیلم فاز چهارم MCU آخرها سال ۲۰۲۰ نمایش می‌گردد , تاریخ احتمالی برای نمایش فیلم Secret Wars ممکن است حوالی سال ۲۰۳۰ باشد . در صورتی این رخداد بیفتد , بهترین آیتم برای کارگردانی این فیلم برادران روسو خواهند بود . آن ها اثبات کرده‌اند که خوب تر از هر کارگردان دیگری با دنیای سینمایی مارول آشنا می باشند . ضمن این‌که به‌نظر میرسد هدف کافی برای ساخت فیلمی به مراتب بزرگتر از ساخته گذشته خودشان یعنی Endgame را دارا‌هستند .

اشتراک گذاری