فیلم Shazam 2 ساخته خواهد شد

دسته بندی

اشتراک گذاری

 

فیلم Shazam 2 با نام Fury of the Gods ساخته خواهد شد

در حاشیه پنل فیلم شزم در DC FanDome , از نام رسمی فیلم Shazam 2 پرده برداری شد و این فیلم قرار است با نام Shazam! Fury of the Gods روی پرده‌های سینما برود .

 

رویداد دیجیتالی DC FanDome در حال برگزاری است و در زمان آن شاهد برگزاری پنل‌های فیلم , سریال و بازی هستیم . اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون , اسم رسمی دنباله فیلم Shazam ( شزم ) رسما تایید و اعلام شده‌است . در حاشیه پنل فیلم شزم در DC FanDome , مشخص شد که فیلم Shazam 2 ( شزم 2 ) قرار است با نام Shazam! Fury of the Gods ( شزم! خشم خدایان ) روی پرده‌های سینما برود . همچنین در طول این پنل تایید شد که‌این فیلم مورد توقع از دنیای دی سی برای نمایش در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ ( ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ) برنامه‌ریزی شده‌است . بااین‌حال , داده ها بیشتری از این فیلم منتشر نشده است .

 

فیلم Shazam 2

فیلم Shazam در ماه فروددین ماه سال گذشته روی پرده‌های سینما رفت و توانست نظر مثبت منتقدان را جلب نماید و درنهایت بیش از ۳۶۴ . ۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد که‌این فروش دربرگیرنده بیش از ۱۴۰ . ۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۲۴ . ۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می گردد . دیوید اف . سندبرگ برای کارگردانی و و هنری گیدن , یکی از دو نویسنده قسمت نخستین , برای نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam! Fury of the Gods باز خواهند گشت و همچنین زکری لی‌وای برای بازی در نقش شزم در این فیلم دوباره نقش آفرینی خواهد کرد .

 

 

علاوه‌بر زکری لی‌وای , جک دیلن گریزر در نقش فردی فریمن , مارتا میلانز در نقش رزا واسکز و اشر آنجل در نقش بیلی بتسون , دیگر بازیگرانی میباشند که حضور آن ها در فیلم Shazam! Fury of the Gods تایید و اعلام شده‌است . در پنل فیلم شزم شاهد حضور سینباد , کمدین آمریکایی هم بودیم که درواقع به‌نظر می‌رسد که حضور وی درین برنامه و تایید حضورش در فیلم Shazam 2 بیشتر یک جوک بوده است , البته ممکن است وی نقشی در‌این فیلم هم داشته باشد .

اشتراک گذاری