مارتین اسکورسیزی و شرکت اپل باهم همکاری میکنند

دسته بندی

اشتراک گذاری

همیاری جدید مارتین اسکورسیزی و شرکت اپل

مارتین اسکورسیزی برای شرکت فیلمسازی خود یعنی Sikelia Productions با شرکت اپل قرارداد نخستین نگاه امضا نموده است .

دو ماه بعد از تبدیل شدن اپل به تهیه کننده فیلم سینمایی Killers of the Flower Moon , شرکت اپل با مارتین اسکورسیزی قرارداد نخستین نگاه امضاء نموده است . بنابراین , این فیلمساز نام‌آشنا بنابر قراردادی چندساله کمپانی فیلمسازی خود یعنی Sikelia Productions را برای فیلم‌ها و سریال‌هایی که خویش او قرار است برای اپل تی‌وی پلاس تهیه یا این که کارگردانی نماید , با اپل هماهنگ خواهد کرد . نمایندگان مارتین اسکورسیزی در این قرارداد شرکت‌های LBI Entertainment و WME بوده‌اند .

همیاری مذکور با فیلم سینمایی Killers of the Flower Moon به کارگردانی خود مارتین اسکورسیزی آغاز خواهد شد . فیلمنامه این فیلم را اریک راث با اقتباس از کتابی غیرداستانی نوشته دیوید گرن به فن تحریر درآورده است و لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو هم در آن بازی خواهند کرد . کمپانی اپل مدتی پیش حق تهیه و تنظیم این فیلم سینمایی را با مبلغ ۱۸۰ میلیون دلار به‌دست آورد و پارامونت پخش آن در سینماها را برعهده خواهد داشت . تهیه‌کنندگان ساخته تازه مارتین اسکورسیزی , دان فردکین و بردلی توماس خواهند از Imperative Entertainment خواهند بود . فیلم Killers of the Flower Moon هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید است و انتظار می‌رود ساخت آن از ماه فوریه در اوکلاهاما آغاز شود .

مارتین اسکورسیزی / Martin Scorsese

 

مارتین اسکور سیزی
شرکت فیلمسازی Sikelia Productions مدت‌ها پیش از معرفی رسمی توسط مارتین اسکورسیزی طی سال ۲۰۰۳ , در بطن شرکت پارامونت بوجود آمده بود . این مجموعه از آن زمان در ساخت تمام پروژه‌های مارتین اسکورسیزی دخیل بوده است . از فیلم‌های او همچون The Irishman ( ایرلندی ) محصول سال ۲۰۱۹ , Silence ( سکوت ) محصول ۲۰۱۶ , The Wolf of Wall Street ( گرگِ وال استریت ) محصول ۲۰۱۳ , Hugo ( هیوگو ) محصول ۲۰۱۱ , Shutter Island ( جزیره شاتر ) محصول ۲۰۱۰ , فیلم برنده‌ی اسکارِ The Departed ( رفتگان ) محصول ۲۰۰۶ و Aviator ( هوانورد ) محصول ۲۰۰۴ بگیرید تا سریال‌های Boardwalk Empire و Vinyl . بدین فهرست همچنین باید اسم مستندهای The 50 Year Argument و George Harrison : Living in the Material World و A Letter to Elia و Public Speaking و Shine A Light و No Direction Home : Bob Dylan را ادامه داد . این شرکت همینطور مستند An Afternoon with SCTV , اثری بی‌نام از فران لبوویتز و اثری بدون‌نام دیگر از دیوید جانسن را در سطح پساتولید دارد .

بنابراین شرکت اپل Sikelia را به فهرست شرکت‌هایی که با آنان قرارداد اول نگاه امضاء کرده است , بیش تر کرد . فهرست شامل شرکت فیلم سازی لئوناردو دی‌کاپریو با نام Appian Way , کمپانی ادریس آلبا با نام Green Door Pictures , جنیفر دویسون برای برنامه‌های تلویزیونی و مستندها , کمپانی ریدلی اسکات با نام Scott Free Productions , شرکت‌های ساخت برنامه کودک‌ Sesame Workshop و Peanuts و شرکت‌های A24 و Imagine Documentaries .

اشتراک گذاری