تریلر سریال Helstrom را منتشر شد!

دسته بندی

اشتراک گذاری

مارول تریلر سریال Helstorm را منتشر کرد

مارول و هولو سرانجام او‌لین تیزر تریلر سریال Helstrom را منتشر کردند که در پایان تاریخ نشر این سریال هم مشخص شده‌است .

اواخر ماه تیر پیشین بود که شبکه استریم هولو ( Hulu ) او‌لین تصاویر رسمی سریال Helstrom ( هلستروم ) را منتشر کرد  و گفت که‌این سریال قرار است آخرین سریال لایو اکشن بخش تلویزیونی مارول باشد . حالا در جدیدترین خبرها سینما و تلویزیون , او‌لین تیزر تریلر سریال هلستروم منتشر شده شده‌است . در زمان پنل سریال در کامیک کان در خانه , هولو سرانجام او‌لین تیزر تریلر سریال Helstrom را منتشر کرد که در آن شاهد یک اثر متفاوت و نسبتا ترسناک در مقایسه با دیگر سریال‌های مارول هستیم . در حین تریلر شاهد حضور بیشتر شخصیت‌های اصلی هستیم و بیشتر با حال و هوای‌ آن آشنا می‌شویم , ولی داده ها خیلی متعددی از اتفاقات سریال را افشا نمیکند .

سریال Helstrom

 

تمرکز سریال Helstrom روی دیمون و آنا هلستروم خواهد بود که دختر و پسر یک قاتل سریالی مرموز و قدرتمند میباشند که همچنان گرفتار آوازه خانوادگی خود می باشند . آنها در تلاش می باشند تا بیشتر در مورد گذشته مرموز و ترسناک خانواده خود بدانند و این رازهای پنهان را کشف و پیدا نمایند . همچنین Hulu اعلام کرد که سریال Helstrom قرار است در تاریخ ۱۶ اکتبر امسال ( ۲۵ مهر ) از این سرویس استریم منتشر شود . این سریال در ۱۰ قسمت ایجاد شده‌است . پاول زبیژوسکی , نویسنده و تهیه‌کننده سریال Agents of SHIELD ( ماموران شیلد ) , به‌عنوان شورانر در سریال هلستروم حضور دارد .

تام آستن در نقش دیمون هلستروم , سیدنی لمون در نقش آنا هلستروم , الیزابت مارول در نقش ویکتوریا هلستروم , رابرت ویزدم در نقش Caretaker , جون کاریل در نقش لوئیز هستینگز , آریانا گوئررا در نقش گابریالا روزتی و آلین یووای در نقش کریس ین , از جمله بازیگرانی می باشند که در سریال Helstrom حضور دارند و به اجرای نقش پرداخته‌اند .

اشتراک گذاری