مارگو رابی در قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش می نماید

دسته بندی

اشتراک گذاری

مارگو رابی در قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش می نماید

مارگو رابی و کریستینا هادسون قرار است با والت دیزنی برای ساخت قسمت جدید فیلم Pirates of the Caribbean همیاری نمایند .

یک بخش دیگر از فیلم Pirates of the Caribbean ( دزدان دریایی کارائیب ) در دست ساخت است . هالیوودریپورتر اعلام کرد که مارگو رابی و کریستینا هادسون , به ترتیب بازیگر و نویسنده فیلم نامه فیلم Birds of Prey ( پرندگان شکاری ) , قرار است دوباره با یکدیگر در قسمت جدید این مجموعه فیلم اکشن شرکت والت دیزنی همکاری نمایند . هادسون وظیفه نوشتن فیلم نامه قسمت تازه فیلم دزدان دریایی کارائیب را بر عهده دارد که تمرکز این فیلم قرار است روی شخصیت زن باشد و همچنین رابی نقش اصلی این فیلم را بر عهده خواهد داشت .

درحالی‌که جزئیاتی از داستان و اتفاقات قسمت تازه فیلم Pirates of the Caribbean در دسترس نیست , اما این فیلم قرار نیست یک اسپین‌آف از فیلم‌های این مجموعه با حضور طولانی مدت جک اسپارو باشد , بلکه این فیلم یک داستان کاملا اورجینال با شخصیت‌های کاملا جدید خواهد داشت که به‌عنوان بخشی از مجموعه دزدان دریایی کارائیب تولید و منتشر خواهد شد . پیش از این خبر ساخت ریبوت فیلم Pirates of the Caribbean که در تیم داستان‌نویسی آن کریگ مازن , سازنده سریال Chernobyl ( چرنوبیل ) و تد الیوت حضور دارند , پخش شده بود که این دو پروژه کاملا از یکدیگر جدا و متفاوت می‌باشند .

مارگو رابی

کریستینا هادسون

جری بروکهایمر هم همچنان به‌عنوان تهیه‌کننده در هر دو پروژه جدید دزدان دریایی کارائیب حضور خواهد داشت . رابی طی سال‌های گذشته ۲ بار و برای بازی در فیلم I Tonya ( من تونیا هستم ) و فیلم Bombshell ( بمب‌شل ) نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود و فیلم The Wolf of Wall Street ( گرگ وال استریت ) , فیلم Suicide Squad ( جوخه انتخار ) و فیلم Once Upon A Time in Hollywood ( روزی روزگاری در هالیوود ) از دیگر آثار این بازیگر طی این سال ها بوده است . رابی برای بازی در نقش هارلی کویین در فیلم The Suicide Squad هم بازگشته و قرار است در فیلم جدید دیوید او . راسل جلوی دوربین برود .

علاوه‌بر فیلم Birds of Prey , هادسون وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Bumblebee ( بامبل بی ) را هم بر عهده داشته است و اکنون وظیفه نوشتن فیلم نامه فیلم The Flash ( فلش ) را بر عهده دارد . بعد از عملکرد پایین‌تر از انتظار فیلم Pirates of the Caribbean : Dead Men Tell No Tales ( دزدان دریایی کارائیب : مردگان حکایت نمی‌کنند ) در سال ۲۰۱۷ که بیش از ۷۹۴ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد , ‌ دیزنی تمایل به ساخت ریبوت این مجموعه گرفت . هر پنج قسمت فیلم دزدان دریایی کارائیب تاکنون بیش از ۴ . ۵ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند .

اشتراک گذاری