مجموعه هری پاتر از HBO حذف می شود

دسته بندی

اشتراک گذاری

مجموعه هری پاتر از HBO حذف می شود

قرار است ماه آتی میلادی هر ۸ نسخه مجموعه دوستداشتنی هری پاتر از سرویس HBO Max حذف شوند و هنوز معلوم نیست که سر از کجا در خواهند آورد .

قرار است در تاریخ ۲۵ ماه اوت ( ۴ شهریور ماه ) هر ۸ قسمت مجموعه دوستداشتنی هری پاتر ( Harry Potter ) از سرویس HBO Max حذف شوند . این خبر در حالی منتشر شده شده‌است که فقط دو ماه از تکثیر این مجموعه دوستداشتنی روی این سرویس می‌گذرد! هنوز هم معلوم نیست که قرار است در چه سرویسی شاهد این مجموعه باشیم ; اما اگر در کل در جایی نمایش داده شود . و دلیل حذف این مجموعه هم از این سرویس پخش کماکان مشخص و معلوم نشده است اما این اتفاق در دستور کار قرار گرفته است .

مجموعه هری پاتر

حدود دو ماه پیش بود که طرف داران این مجموعه با اعلام خبری از سمت سرویس HBO Max مبنی‌بر نشر هر ۸ نسخه مجموعه  روی این سرویس , هیجان‌زده و خرسند شدند . کمپانی برادران وارنر چهار سال پیش حق نشر و پخش تلویزیونی این مجموعه را به کمپانی NBCUniversal واگذار کرده بود و قرار است تا سال ۲۰۲۵ این قرارداد برقرار باشد . و 25 سال آتی امتیاز پخش این موسسه با این شبکه خواهد بود .

مجموعه هری پاتر

برادران وارنر هیچ توضیحی درباره‌ی دلیل خروج  از سرویس HBO Max ارائه نداده است و استدلال آن را ذکر نکرده است . از آن‌جایی که قرارداد برادران وارنر با NBCUniversal هنوز پابرجا است , احتمال دارد مجموعه هری پاتر سر از سرویس استریم این مجموعه یعنی Peacock درآورد . یک احتمال دیگر نیز موجود هست و آن این است که با یک گام عقب‌گرد , این شرکت در هیچ سرویسی قابل استریم کردن نباشد .

طرفدارن فعلا میتوانند این مجموعه دوست داستنی را روی سرویس‌های اجاره‌ای مثل آمازون پرایم و iTunes کمپانی اپل تماشا نمایند که شاید بعداز تاریخ ۴ شهریور ماه هم در دسترس خواهد بود .

اشتراک گذاری