محمدحسین لطیفی اعلام‌کرد برای اکران فیلم هایم صبر می‌کنم

دسته بندی

اشتراک گذاری

محمدحسین لطیفی اعلام‌کرد برای اکران فیلم هایم صبر می‌کنم
محمدحسین لطیفی کارگردان این فیلم سینمایی در رابطه احتمال نمایش آنلاین آن , با دقت به تعطیلی سینماها , بیان کرد : در‌این موقعیت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی سینماها , آقای حاتمی‌کیا تحت عنوان اولی نفر پیشقدم شد , ولی حالت نمایش آنلاین قدری دشوار است .

او با اشاره به هدف ها ایجاد «مرد نقره‌ای» اعلام‌کرد : عامل ها فیلم مردانه ایستادند و یک اثر تماما ملی را با مورد کبر و غرور و افتخار ملی و قداست درفش , ساختند و عملکرد کردند با تمام مشکلات , شایسته ترین عمل را تحویل دهند اما در شرایطی که حمایت بهتری نیز می شد , صد رد صد فعالیت خوب تر از این نیز میشد .

این کارگردان سینما و تلویزیون خاطر نشان کرد : با وجود تمام تلاش‌ها به دلیل مشکلات بیماری , ما و دیگر سینماگران از نمایش جامانده‌ایم این در حالی است که سرمایه بایستی در گردش باشد و چنانچه فیلم نمایش نشود و سرمایه آن برنگردد , چرخه ایجاد اثر ها هنری معیوب میشود .

لطیفی با اشاره به ۳۸ سال سوابق فعالیتش در حوزه سینما و تلویزیون و با انتقاد از عدم حمایت از «مرد نقره‌ای» در تراز ساخت , بیان کرد : مدام برایم جای سوال بوده که چرا بودجه‌ها در بعضی بخش‌های سینمایی صرف اثراتی می شود که عموما سبب خجالت مدیران می گردد . نمونه‌های این فرمان را در سال‌های قبلی در نقط ی اوج و فارابی شاهد بوده‌ایم که بعضا اثرها با وجود حمایت‌های صد درصدی ابدا نمایش نشده‌اند , چراکه سزاوار نمایش نبوده‌اند .

او در پایان تصریح کرد : در نمایش اینترنتی احتمال همگی دسته خطایی میرود . این‌که چه کسی فعالیت را ضمانت می نماید و تا چه میزان نیز ضمانت می‌نماید , از مساله اصلی است و لذا در حالتی که بخواهیم بی‌محابا فعالیت کنیم , ممکن است فعالیت قابل قبولی نباشد و خوبتر است فعلا شکیبایی کنیم .

اشتراک گذاری