مرگ مشکوک گریگوری تیری و همسرش

دسته بندی

اشتراک گذاری

مرگ مشکوک گریگوری تیری و همسرش
گریگوری تیری بویس , که با بازی در نقش «تایلر کراولی» در او‌لین فیلم «گرگ و میش» , به آوازه رسید , در مورخ ۱۳ ماه می در ۳۰ سالگی درگذشت .

پلیس , بازیگر فیلم «گرگ و میش» ( Twilight ) به همراه نامزدش در سوئیت خویش بنا شده در لاس وگاس مرده پیدا کرد .

بویس به همراه نامزد ۲۷ ساله اش «ناتالی آدِپویو» در آپارتمانشان بنا شده در شهر لاس وگال مرده پیدا شدند . هنوز علت مرگ این دو معلوم و اعلام نشده است .

«بویس» سال ۲۰۰۸ در فیلم «گرگ و میش» , در نقش «کراولی» , علم آموز متوسطه «فورکس» بازی کرد که نزدیک بود با خودرو خویش با «بلا» ( کریستن استوارت ) تصادف نماید که «ادوارد» ( با بازی رابرت پَتینسون ) که کار کشته بود ماشینی را که در تکان است با دستانش متوقف نماید , جلوی این واقعه را درین صحنه از فیلم گرفت . از اینجا بود که «بلا» به ادوارد مظنون شد که وی یک خون آشام است .

بویس همینطور نقش کوتاهی را در فیلم کوتاه «آخرالزمان» در سال ۲۰۱۸ ایفا کرد . ولی «لیسا واین» و مادرش جدیدا گفته بودند که وی در حالا تاسیس یک رستوران است .

بویس در دسامبر ۳۰ ساله شده بود . وی در یک پست اینستاگرامی خویش نوشت : در یک بازه زمانی اندیشه نمی کردم ۳۰ سالگی ام را ببینم . سالها نظیر کسی که دیگری نادرست کردم ولی روز جاری یکی‌از آن روزهایی است که اینجانب صرفا در امر بزرگان تأمل می‌کنم . چه زمان قابل قبولی برای زنده ماندن!

اشتراک گذاری