نتفلیکس Altered Carbon را لغو کرد

دسته بندی

اشتراک گذاری

شبکه ی نتفلیکس Altered Carbon را لغو کرد

شبکه نتفلیکس از لغو سریال دیگری خبر داده و حالا نوبت به سریال Altered Carbon رسیده است که پس از دو فصل به کار خود پایان اعطا کرد .

 

در جدیدترین خبر‌ها سینما و تلویزیون , شبکه نت فلیکس از لغو سریال اورجینال دیگری خبر داده است . نتفلیکس سرانجام تصمیم گرفت تا ادامه ساخت و پخش سریال Altered Carbon ( کربن تغییر یافته ) را بعد از دو فصل لغو نماید . فصل دوم این سریال سایبرپانکی در اسفند گذشته منتشر شده بود و پس از آن انیمه Altered Carbon هم منتشر شد و ظاهرا Netflix برنامه خاصی برای گسترش دنیای سریال داشت . شبکه نتفلیکس اخیرا ساخت فصل دوم سریال The Society ( جامعه ) و سریال I Am Not Okay With This ( من با این وضعیت خوب نیستم ) که پیش از این برای فصل جدید تمدید شده بودند , را به علت شیوع ویروس کرونا کنسل کرده بود .

 

Altered Carbon

بااین‌حال , لغو ادامه ساخت سریال Altered Carbon ارتباطی به شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا ندارد

و گفته می‌شود این تصمیم چندین ماه پیش و در ماه آوریل گرفته شده بود . سریال کربن تغییر یافته به وسیله لاتا کالوگریدز براساس رمانی به همین اسم اثر ریچارد کی مورگان ایجاد و منتشر شده بود که او به‌عنوان شورانر در فصل اول حضور داشت , البته آلیسون شاپکر در فصل دوم سریال Altered Carbon نقش شورانر را بر عهده گرفته بود . اتفاقات فصل دوم این سریال ۳۰ سال بعداز حوادث فصل اول جریان داشت که ادامه تلاش‌های تاکشی کواچ , فقط سرباز برتر باقی‌مانده گروه جنگجویان بین‌ستاره‌ای , برای یافتن عشق گمشده‌اش یعنی کوئلکریست فالکونر , را دنبال مینماید .

 

آنتونی مکی در نقش تاکشی کواچ , سیمون میسیک در نقش ترپ , للا لورن در نقش دانیکا هارلن , کریس کانر در نقش ادگار پو , رنی الیس گولدزبری در نقش کوئلکریست فالکونر , دینا شهابی در نقش Dig 301 , توربن لیبرخت در نقش سرهنگ ایوان کاررا , جیمز سایتو در نقش تاناسدا هیداکی و ویل یان لی , از جمله بازیگرانی می‌باشند که در فصل دوم سریال Altered Carbon حضور دارند و به اجرای نقش پرداخته‌اند . در فصل اول این سریال , جوئل کینامن نقش تاکشی کواچ را بازی کرده بود .

 

 

 

اشتراک گذاری