نوید محمودی از اکران 7.5 خبر میدهد

دسته بندی

اشتراک گذاری

نوید محمودی از نمایش فیلم سینمایی هفت و نیم به صورت آنلاین و احتمال نمایش آنلاین فیلم سینمایی مردن در آب مطهر حرف نموده است .

مدتی است که دعوا نمایش آنلاین در سینمای کشور‌ایران داغ شده‌است و فیلم‌سازان و اشخاص متفاوت در این‌باره به اظهار لحاظ میپردازند . بنابر جدیدترین خبر ها سینمای جمهوری اسلامی ایران ; نوید محمودی هم در این‌‌باره صحبت‌هایی نموده است . نوید محمودی از نمایش آنلاین فیلم سینمایی «هفت و نیم» خبر داده است . او در خلال صحبت‌های خویش به احتمال نمایش آنلاین فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» هم پرداخته است . وی در رابطه نمایش آنلاین فیلم سینمایی «هفت و نیم» به قرار ذیل سخن نموده است .

تصمیم داریم فیلم سینمایی «هفت و نیم» را به‌صورت اینترنتی وارد چرخه نمایش کنیم . میپندارم نمایش آنلاین آن نیز در حال حاضر , شایسته ترین شیوه برای عرضه فیلم‌ها است . ولی یکی مسائلی که اینجانب و صاحبان دیگر اثرها همواره نگران آن هستیم , دعوا اسکن رایت و قاچاق فیلم‌هاست که متاسفانه برای «خروج» آقای حاتمی کیا این اتفاق افتاد ولی در پی , اقداماتی جهت دوری از این عمل انجام شد .

نوید محمودی در‌پی خاطرنشان کرد :

در باب «هفت و نیم» عزیزان اقداماتی انجام دادند و سایت‌های غیررسمی را از دسترس بیرون کردند . این فیلم در فستیوال‌های متفاوت کمپانی کرده و جوایزی هم به‌دست آورده است . پیش از شیوع ویروس کرونا , تصمیم داشتیم آن را اوایل سال جاری در تیم هنر و تجربه نمایش کنیم , البته زمانی محیط برای نمایش همگانی نیست , از روش نمایش آنلاین فیلم را در معرض روءیت کرد مردمان قرار میدهیم .

برادران محمودی

و همینطور در رابطه احتمال نمایش فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» که در سی و هشتمین فستیوال فیلم فجر به نمایش درآمد , صحبت‌هایی کرد :

در‌صورتی‌که این حالت در سینما ادامه داشته باشد احتمال دارد به نمایش «مردن در آب مطهر» نیز در فضای آنلاین تفکر کنیم زیرا مهم ترین مورد , عرضه فیلم‌ها و چشم شدن به وسیله مردمان است .

نوید محمودی در رابطه موقعیت سینما در شرایط فعلی اظهار کرد :

ممکن است این سال سینمای کشور‌ایران و عالم موقعیت معمولی نداشته باشد . احتمال دارد این سال نصف سال قبل ایجاد داشته باشیم . در عین درحال حاضر فیلم‌های نمایش نشده متعددی نیز در صف نمایش قرار دارا‌هستند و فکرمی کنم نمایش آنلاین , روش و حالت قابل قبولی برای چشم شدن فیلم‌ها در دوران فعلی است .

نوید محمودی در غایت بیش تر کرد :

سینما یکی‌از بخش های مهم معاش ماست به این ترتیب خوب تر است مردمان به اهل یک محل سینما احترام بگذارند و به‌صورت رسمی فیلم‌ها را بازدید نمایند . ۱۲ هزار تومان برای تماشای یک فیلم حقیقتا در موقعیت روز جاری مبلغی نیست . در فضای آنلاین مخاطبان میلیونی داریم , کافی است دویست هزار نفر برای یک فیلم بلیت بخرند ; بی تردید با این عمل به سینمای کشور ایران خیلی یاری خواهید کرد زیرا در صورتی خدای نکرده سینما نباشد لذت بزرگی را در معاش از دست داده‌ایم .

اشتراک گذاری