«همجنسگرایی» در برنامه کودک های هالیوود وارد میشوند

دسته بندی

اشتراک گذاری

«همجنسگرایی» در برنامه کودک های هالیوود وارد میشوند
«دگرباشی جنسی» در غرب به مسافت دوسه ده سال با تیتر همجنسگرایی تحت عنوان حقوقی اولیّه _ خیر در کلیه جا _ شناخته شد . حامیان پشت پرده این بی پردگیِ اخلاقی از تمام ابزارها برای معمولی سازی این خلق نابهنجار سود بردند و درین میان سینمای هالیوود بیشترین سرویس را به رواج همجنسبازی کرد . رواج تهاجم فرهنگی غرب به شدت نیازمند مستمسکی برای قبح زدایی این کردار بود که مردمان تحت عنوان یک پدیده غیراخلاقی از آن یاد می نمایند , از این رو دست به دامان سینما شدند . جامعه غرب بایستی از منظر فرهنگی استحاله میشد . تابوها یکی بعداز دیگری ناکامی و هالیوود ارزشهای جامعه را دیگرگون ساخت .

«جورج وینبرگ» روانشناس و فعال حقوق و دستمزد همجنسبازان در سال ۱۹۷۲ میلادی صحیح 1 سال گذشته از رای انجمن روانپزشکی ایالات متحده نسبت به حذف «همجنسگرایی» از فهرست اختلالات کم عقل , کلمه و واژه «هوموفوبیا» را در کتاب «جامعه و همجنسگرای سالم» بهره برد . به جثارت می توان اذعان کرد که در هالیوود هیچ ضد ارزشی طی سه ده سال قبل به میزان همجنسبازی به یک بها و چه بسا حقوق و دستمزد اول تبدیل نشده است .

سینما بالاترین نقش را در رواج این قِسم از بی بند و باری ایفا کرد . برای مثال فیلم سینمایی «فیلادلفیا» ماجرا ماجرا یک همجنسباز به اسم «اندرو بِکِت» است و او‌را شخصی مظلوم نشان می‌دهد تا تماشاچی با وی همذات پنداری نماید . این فیلم در دسته خویش و با منفعت از تحریک عاطفه ها و احساسات به‌دنبال تولید حسی از طرفداری این شخص که اساسا نماینده قشری است که قرار است یکی‌از تابوهای غیراخلاقی تمام مورخ را به مسائل ای معمولی تبدیل نماید .

به جثارت می توان اعلام‌کرد که در هالیوود هیچ ضد ارزشی طی سه ده سال قبل به میزان همجنسبازی به یک قیمت و چه بسا حقوق و دستمزد اول تبدیل نشده است .

هالیوود بعد از این فیلم , ساخت محتواهای همجنسبازی را درحد وسیعی توسعه بخشید . آنچنان هماهنگی در پیکره کلی هالیوود وجود داشت که اینچنین فیلم هایی جوایز متفاوت سینمایی هم اخذ کردند .

«هیلاری سوانک» در سال ۱۹۹۹ جایزه اسکار شایسته ترین بازیگر نقش حیاتی زن را برای بازی در فیلم همجنسبازی «پسرها ناله نمی کنند» اخذ کرد . «آبی گرم ترین رنگ است» با مورد تراجنسیتی نخل طلای کن را اخذ کرد . و اکثری فیلم ها و جوایز زیادی که قسمت دست اندرکاران فیلمهای دارنده مسئله دگرباشی جنسی شد .

اشاعه معنی و مفهوم همجنسبازی به برنامه کودکان های خردسال ها معصوم

و البته مسائل حال شکلی به نهایت بحرانی به خویش گرفته است . هالیوود در مسیر رواج بی اخلاقی , معنی و مفهوم همجنسبازی را به برنامه خردسالان های خردسال ها معصوم کشانده است . کودکی که چه بسا هنوز مجاز به فراگرفتن مفاهیم و آموزه های جنسی در رابطه ها ارگانیک آدم ها نیست هم اکنون در محتواهایی که بازدید می‌کند با مضمون ها همجنسبازی مواجه می شود .

«در یک تپش قلب» ( In a Heartbeat ) او‌لین کارتن دربردارنده مضمون همجنسبازی است . این فیلم یک برنامه کودکان کوتاه ۴ دقیقه‌ای در سال ۲۰۱۷ منتشر شد . روایت آن درخصوص مد نظر یک پسر دبستانی به پسری دیگر است .

این کارتن کوتاه ( در یک تپش قلب ) بعداز نشر در یوتیوب صرفا در یک کدام از پست‌های خویش بیش تر از ۴۰ میلیون توشه و به صورت کلی در حدود ۱۰۰ میلیون توشه مشاهده شد .

ولی مسائل به همین کارتون کوتاه چهار دقیقه ای ختم نشد . درحال حاضر گردانندگان کلیدی صحنه تهاجم فرهنگی , همجنسبازی را در یکی‌از پر طرفدار ترین برنامه کودک های روز عالم گنجاندند .

این کارتن کوتاه ( در یک تپش قلب ) بعداز تکثیر در یوتیوب صرفا در یکی پست‌های خویش بیشتراز ۴۰ میلیون توشه و در کل در حدود ۱۰۰ میلیون توشه بازدید شد .

«داستان اسباب و اثاث بازی ۴» دارنده لحظه‌ای از حضور یک زوج همجنسگرای زن است که فرزند خویش را به مهد نوپا میبرند و آنگاه محل را ترک می نمایند . همین یک صحنه کافی بود تا مادر‌ها آمریکایی و پویش «یک میلیون مادر» کمپینی برای تحریم کارتن «داستان اسباب و اثاث بازی ۴» «Toy Story ۴» به رویه بیاندازند . بیشتراز دوازده هزار مامان آمریکایی بدین کمپین پیوسته و خواهان ممنوعیت پخش این برنامه خردسالان شدند . متاسفانه این ماد‌رها ترسیده غالب نشدند و لابی‌های همجنسبازان در والت دیزنی قوی‌تر و سمبه شان پرزورتر بود و نمایش «داستان لوازم بازی ۴» کماکان ادامه دارااست .

هنوز مادر‌ها در شوک ورود مضمون همجنسبازی به کارتون «داستان اسباب و اثاث بازی ۴» بودند که کارتن جنجالی شرکت دیزنی و پیکسار با تیتر «به پیش» ( Onward ) در سطحی فراتر به معرفی یک شخصیت همجنسباز پرداخت . این برنامه کودکان در سینماهای ایالات متحده نمایش شد . با این حال , نمایش فیلم سینمایی کارتون «به پیش» در اکثری از کشورهای خاورمیانه من جمله کویت , عمان , قطر و ایالات متحده عربی سعودی ممنوع شد . روسیه , بحرین , دبی , لبنان و مصر هم صحنه های مذبور را سانسور کردند . روسیه سال پیشین هم فیلم سینمایی «راکتمن» را به عاملی شبیه سانسور کرده بود . این فیلم سینمایی به معاش «التون جان» خواننده همجنسباز دارای اسم و رسم می‌پردازد .

هنوز مادر ها در شوک ورود مضمون همجنسبازی به برنامه کودک «داستان اثاثیه بازی ۴» بودند که کارتن جنجالی شرکت دیزنی و پیکسار با تیتر «به پیش» ( Onward ) در سطحی فراتر به معرفی یک شخصیت همجنسباز پرداخت .

او‌لین کارکتری که به طور رسمی خویش را همجنسگرا معرفی می نماید

«به‌پیش» از این جهت دارای اهمیت است که او‌لین شخصیت همجنسگرای دنیای فیلم‌های پیکسار و دیزنی را معرفی کرد . «مأمور اسپکتر» اسم این شخصیت زن است و «لِنا وایت» تالیف کننده و هنرپیشه همجنسگرا به جای وی صداپیشگی میکند .

او‌لین باری است که یک کارکتر انیمیشنی آشکارا خودش را «همجنسگرا» معرفی می نماید .

«دن اسکنلان» کارگردان این کارتون در پاسخ منتقدین و مخالفین گنجاندن مضمون همجنسبازی در‌این فیلم , بیان کرد : ما می‌خواستیم که دنیای مدرن را نشان دهیم!

شرکت های دیزنی و پیکسار برای فروش بیشتر «به پیش» ( Onward ) از «کریس پرَت» «تام هالند» و «لنا وایت» برای صداپیشگی استعمال کردند .

نکته دیدنی این که «لنا وایت» که صداپیشگی شخصیت جنجالی این کارتن را انجام داده خودش هم همجنسباز است .

شخصیت اسپکتر فیلم «به‌پیش» با صورتی که فقط یک دیده در میانه داراست , در یک صحنه ظواهر شده , ولی نقش وی در ماجرا حساس است . این فیلم دنیایی جادویی را به تصویر میکشد که شهروندانش از جمله الف‌ها , اژدها و منتیکورها , ارتباطشان با هنرهای جادویی انقطاع می‌گردد . قهرمانان فیلم دو اخوی الف به نام‌های ایان و بارلی می‌باشند که بابا خویش را در سنین کودکی از دست داده اند . در به دنیاآمدن ۱۶ سالگی ایان , مامان , هدیه‌ای جادویی میراث از پدرشان به آن دو میدهد تا بتوانند ۲۴ ساعت اورا زنده نمایند . دو اخوی برای یافت کردن عنصری جایگزین پیش از ناپدید شدن پدرشان به مسافرت پرماجرا میرود . در همین حین , مامان و نامزد جدیدش «کولت برانکو» عملکرد دارا‌هستند پسران را از خطرها طلسم مطلع نمایند .

هنگامی بارلی و ایان در کوهستان‌های جادویی به رمز می برند «مأمور اسپکتر» در میانه‌ ماجرا وارد ماجرا می گردد . بی‌احتیاطی برادرها در رانندگی با ون دوست داستنی بارلی اعتنا اسپکتر یک دیده و همکارش گور را جلب می کند . پسرها که نمیخواهند به منزل برگردند از طلسمی استعمال می‌نمایند که آنان را موقتاً‌ به کولت تبدیل می نماید . این طلسم اسپکتر را که به حرف‌های «مأمور برانکو» راجع به دشواری‌های معاش جدیدش میگوید فریب می دهد . اسپکتر به‌سرعت همدردی می‌نماید و جواب میدهد : «دختر دوست دختر اینجانب نیز منرا خل وچل کرده!» ولی توصیه مینماید که شایسته ترین شیوه حمایت از آن فرزندان است . اگر‌چه دوست دختر اسپکتر هیچ وقت در فیلم حاضر نمی شود البته همین جمله‌ کوتاه از همجنس‌گرایی وی حکایت میکند .

بخش عظیم صنعت سرگرمی ایالات متحده به حدی مسائل همجنسبازها را دور از شوخی گرفته و برای آن هزینه کرده که اخیرا بعضی از تارنما ها و پلتفرمها میان قسمت های متفاوت محتواهای خویش همچون خبر‌ها , ورزشی , زنده , خانواده , جنایی و غیره , بخش «LGBTQ» ( گونه های همجنسباز ) را گنجانده اند .

نبرد ستارگان نیز به همجنسبازی کثیف میشود

همین سال خیر فقط در بخش برنامه کودکان بلکه در بعضی فیلمها باتجربه طولانی چندین ده سال ای هم با هنجارشکنی از گونه همجنسبازی اش مواجه هستیم . بازهم شرکت دیزنی و این توشه فیلم سینمایی «جنگ ستارگان : ظهور اسکای‌واکر» که سوابق چهل ساله داراست . فیلمی که در تمام دنباله هایش مسائل تنها دور و بر بود و ستارگان و مراقبت از کهکشان هم اکنون پای همجنسبازان به آن کشیده شده‌است . در صحنه هایی از این فیلم علاوه بر معرفی شخصیت های همجنسباز , بوسه آنها به تصویر کشیده شده‌است .

صرفا مسائل دارای اهمیت این است که صنعت سرگرمی هالیوود با تابوشکنی های غیراخلاقی خویش سعی بر آلوده و کثیف کردن تمام ژانرها در همگی گروههای سنی به کج رفتاری جنسی روانیِ همجنسبازی داراست

مروّجان همجنسبازی آنقدر که به اشاعه این بی اخلاقی اهمیت میدهند به خویش همجنسبازها کمترین اهمیتی نمیدهند

ذکر یک نکته از اهمیت ویژه ای برخودار است و ثابت می نماید که انگیزه کلیدی از اشاعه کج رفتاری جنسی و همجنسبازی از طرف صنعت سرگرمی هالیوود فقط معمولی سازی این مورد جهت توسعه و گسترش ویروس وار آن دربین عده مردمان است . استدلال منطقی این است که تعداد همجنسبازان به حدی نیست که درین مرحله برای آن‌ها محتوا ساخت شود و خویش همجنسبازان برای مغزهای متفکر پشت این تهاجم اهمیتی ندارند و صرفا توسعه این معنی و مفهوم متبوع است . دوم این که ساخت محتوای انیمیشنی برای جایگاه سنی خردسالان مورد استعمال بزرگسالان همجنسباز نیست .

اشتراک گذاری