ویروس کرونا نمایش کارتون روح را به تعویق انداخت

دسته بندی

اشتراک گذاری

ویروس کرونا نمایش کارتون روح را به تعویق انداخت
دیزنی مورخ تکثیر سینمایی برنامه کودکان «روح» جنس برنامه کودکان ماجراجوی ساخته پیکسار را به دلیل بسته بودن سینما‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا عقب انداخته است . این فیلم در بالا قرار بود در مورخ ۱۹ ژوئن ( ۳۰ خرداد ماه ) نمایش شود , البته درحال حاضر مورخ نمایش سینمایی آن به ۲۰ نوامبر ( ۳۰ آبان ) موکول شده‌است .

استودیو دیزنی همینطور روز دو‌شنبه اظهار‌کرد که کارتون فانتزی دیگر این موسسه به اسم «رایا و پایانی اژدها» , که قرار بود در ۲۵ نوامبر ( ۵ آذر ) نمایش شود تا ۱۲ مارس ۲۰۲۱ ( ۲۲ اسفند ) عقب افتاده است . یک کالا لایو اکشن و فارغ از نامی که به صورت داخلی برای نمایش در‌این مورخ تهیه و تنظیم شده بود از روز‌نگار اکران‌های دیزنی حذف شده‌است .

با تغییر و تحول مورخ کارتن «روح» تا پایان ماه ژوئیه هیچ فیلم مهمی در سینما‌ها نمایش نخواهد شد . ماه قبل دیزنی تغییر و تحول و تحولات متعددی را در مورخ نمایش تولیدها خویش به‌وجود آورده بود که دربرگیرنده «مولان» نمایش در ۲۴ ژوئیه , «بیوه سیاه» نمایش در ۷ نوامبر و «ابدی ها» نمایش در فوریه ۲۰۲۱ می شود .

تا به امروز همگی استودیو‌های فیلم سازی همه فیلم‌های کلیدی و پروژه‌هایی که احتمال موفقیت آن ها بالا بوده اند را عقب انداخته اند که مشتمل بر «موربیوس» و «شکارچیان روح : معاش بعدی» از شرکت سونی «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» و «در ارتفاعات» از شرکت برادران وارنر , «تاپ گان : ماوریک» از پارامونت و «سریع و وحشتناک ۹» فرآورده یونیورسال می‌گردد .

برنامه خردسالان «روح» بوسیله پیت داکتر کارگردانی شده و ماجرا آن روی یک استاد آهنگ در مکتب ( با صدای جیمی فکس ) را قصه مینماید که امید داراست یک اجراکننده آهنگ جاز باشد . البته پیش از آنکه به‌این امید رسد تصادفی می‌نماید و سبب می شود روح وی از بدنش جدا شود . وی درحال حاضر در کارایی است پیش از آنکه دیر شود به جسم خویش گشوده گردد .

«روح» دو‌مین انیمیشن‌های شرکت پیکسار بعداز «به پیش» است که قرار بود همین سال نمایش شود . «به پیش» که اکرانش با استارت چالش بهداشت جهانی آغاز شد , بعداز یک آغاز نا آرزو کننده در سینما‌ها مانند بخش اعظمی از تولید ها دیگر به صورت دیجیتالی منتشر شد .

اشتراک گذاری