پر درآمدترین بازیگران مرد 2020

دسته بندی

اشتراک گذاری

آمار پر درامد ترین بازیگران مرد 2020 منتشر شد

فوربس به رسم هر سال فهرست پر درآمدترین بازیگران مرد را منتشر نموده است که در دواین جانسون و رایان رینولدز در صدر فهرست سال ۲۰۲۰ قرار دارا‌هستند .

دواین جانسون

پر درآمدترین بازیگران مرد

فهرست پر درآمدترین بازیگران مرد در سال ۲۰۲۰ منتشر شده شده‌است که شاهد چندین غافلگیری هم هستیم . به رسم هر سال فوربس فهرست ۱۰ بازیگر پر درآمد مرد در سال ۲۰۲۰ را منتشر نموده است که طبق توقع دواین جانسون با ۸۷ . ۵ میلیون دلار درآمد در ابتدا این فهرست قراردارد . تقریب زده شده که وی به‌تنهایی برای بازی در فیلم Red Notice ( اعلان قرمز ) حدود ۲۳ . ۵ میلیون دلار از نتفلیکس اخذ کرده است و این در حالی است که جزو درآمد جانسون به فعالیت اقتصادی او رابطه دارد که‌این مورد شامل درآمد از شرکت لباس Under Armour نیز می شود که مارک Project Rock که به جانسون تعلق دارد , را ایجاد می‌کند . راک پر درآمدترین بازیگر مرد در سال ۲۰۱۹ هم بوده است .

رایان رینولدز

در درجه دوم رایان رینولدز با درآمد ۷۱ . ۵ میلیون دلار دیده میگردد که برای بازی در فیلم Red Notice و فیلم Six Underground ( شِش زیرزمینی ) از نتفلیکس برای هر کدام ۲۰ میلیون دلار اخذ نموده است . مارک والبرگ با درآمد ۵۸ میلیون دلار , بن افلک با درآمد ۵۵ میلیون دلار , وین دیزل با درآمد ۵۴ میلیون دلار و آکشای کومار از بالیوود با درآمد ۴۸ . ۵ میلیون دلار , به ترتیب در رتبه‌های سوم تا ششم قرار گرفته‌اند . حتمی به توضیح است که تمامی درآمد بازیگران بابت دستمزد حضور در فیلم یا این که سریال جدید نیست و این درآمد ممکن است درباره با حق امتیاز فروش آثار پیشین یا این که فروش محصولات تجاری با برند آن ها باشد .

لین – منوئل میرندا

( با ۴۵ . ۵ میلیون درآمد ) هم به‌لطف فروش حق پخش تئاتر همیلتون به دیزنی با مبلغ ۷۵ میلیون دلار و پخش آن از دیزنی پلاس , در بین ۱۰ بازیگر پردآمد در سال ۲۰۲۰ قرار گرفته است و همینطور جکی چان با درآمد ۴۰ میلیون دلار , در جایگاه دهم قرار گرفته است . چان از دهه ۶۰ میلادی در حال بازیگری است . قابل ذکر است که‌این فهرست براساس درآمد بازیگران از مورخ ۱ ژوئن ۲۰۱۹ تا ۱ ژوئن ۲۰۲۰ ( ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ تا ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ) تهیه و تنظیم شده و فهرست ۱۰ بازیگر پر درآمد زن هم به‌زودی منتشر خواهد شد .

شما درپی می توانید فهرست کامل ۱۰ بازیگر پر درآمد مرد در سال ۲۰۲۰ را ملاحظه کنید :
۱ ) دواین جانسون ( راک ) با ۸۷ . ۵ میلیون دلار درآمد
۲ ) رایان رینولدز با ۷۱ . ۵ میلیون دلار درآمد
۳ ) برند والبرگ با ۵۸ میلیون دلار درآمد
۴ ) بن افلک با ۵۵ میلیون دلار درآمد
۵ ) وین دیزل با ۵۴ میلیون دلار درآمد
۶ ) آکشای کومار با ۴۸ . ۵ میلیون دلار درآمد
۷ ) لین – منوئل میرندا با ۴۵ . ۵ میلیون دلار درآمد
۸ ) ویل اسمیت با ۴۴ . ۵ میلیون دلار درآمد
۹ ) آدام سندلر با ۴۱ میلیون دلار درآمد
۱۰ ) جکی چان با ۴۰ میلیون دلار درآمد

اشتراک گذاری