چادویک بوزمن از دنیا رفت

دسته بندی

اشتراک گذاری

چادویک بوزمن پادشاه واکاندا از دنیا رفت

متاسفانه در پیامی رسمی اعلام شد که چادویک بوزمن , هنرپیشه نقش بلک پنتر در دنیای سینمایی مارول که نامزد و برنده‌ی جوایز سینمایی زیادی بود , بعد از چهار سال مبارزه با بیماری سرطان از دنیا رفت .

 

چادویک بوزمن

چادویک آرون بوزمن , تهیه‌کننده , نویسنده و هنرپیشه دنیای هنر هفتم مطابق اخبار سینما و تلویزیون بعد از سال‌ها پیکار با بیماری سرطان از جهان رفت . وی ۱۷ سال فعالیت حرفه‌ای سینمایی داشت و در چندین و چند فیلم دنیای سینمایی مارول , تبدیل به بلک پنتر شد . این نقش‌آفرین پرطرفدار و با شخصیت در اثراتی نظیر فیلم Da 5 Bloods و Get on Up نیز حضور داشت و بدین شهره بود که میتواند به خوبی چهره یی از انسان‌های حقیقی را در جهان سینما نشان بدهد .

 

بلک پنتر و چادویک بوزمن در حال پرواز به سمت آسمان

 

چادویک بوزمن در نوامبر سال ۱۹۷۶ میلادی به دنیا آمد و ۲۸ اوت ۲۰۲۰ یعنی ساعاتی قبل درگذشت . پیام رسمی منتشرشده از سمت خانواده‌ی وی در شرح اتفاق غم‌انگیز پیش‌آمده به این شرح است : «با اندوهی غیر قابل اندازه‌گیری , از جهان رفتن چادویک بوزمن را تایید میکنیم . وی در سال ۲۰۱۶ میلادی متوجه ابتلا به سطح سه بیماری سرطان روده شد و در چهار سال اخیر مشغول مبارزه با آن بود . این سرطان طی این سال‌ها به سطح ۴ رسید و این مبارز حقیقی وواقعی را از بین ما برد . وی خویش را دربرابر همه‌ی این سختی‌ها مقاوم نگه داشت و فیلم‌هایی را تقدیم شما کرد که بسیار به آن ها عشق می‌ورزید . اکثری از این فیلم‌ها هم بین عمل‌های جراحی متفاوت و شیمی‌درمانی‌های وی فیلم‌برداری شدند .

 

چادویک بوزمن

 

ایفای نقش پادشاه تیچالا/بلک پنتر/پلنگ سیاه و زنده کردن این کاراکتر افتخار وی بود . او اندکی قبل در منزل و درحالی‌که خانواده درکنار او قرار داشتند , درگذشت .

 

خانواده‌ی چادویک بوزمن از شما به خاطر عشق و علاقه و دعاهایی که برای وی می‌فرستید , قدردانی میکنند و امیدوار میباشند که حریم خصوصی آن ها در روزهای آینده رعایت شود» .

 

چادویک فراموش نخواهد شد . واکاندا برای همیشه . واکاندا تا ابد .

 

اشتراک گذاری